×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.9°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
2. marts, 2017
Drukāt

Zviedrijā izsaka ideju ieviest pārtraukumu darbā seksam (3)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Zviedrija valdība ir ļaudīm labvēlīga. Savukārt kāds vietēja mēroga vadītājs nevēlas apstāties iedzīvotāju dzīves uzlabošanā. Un šobrīd kādas pilsētiņas, Overtornea, iedzīvotājiem valsts ziemeļu pusē, iespējams, būs iespēja pamīlēties darba laikā, turklāt nezaudējot naudu.

42 gadus vecais Pērs Ēriks Muskos darbojas Overtornea padomē un ir izteicis priekšlikumu piedāvāt 550 pašvaldības darbiniekiem dot iespēju apmaksātam laikam, ko var izmantot seksam. Tas varētu piešķirt asumiņu iesīkstējušām laulībām.

Muskos atzīmē, ka “sekss ir lieliska nodarbe un ir zinātniski pierādīts, ka tas labvēlīgi ietekmē veselību”. Šādai atelpai plānota viena stunda darba nedēļā. Par priekšlikumu pavasarī jābalso 31 domes loceklim. Līdz šim zināms, ka domas viņu vidū daloties.

“Mums ir jāveicina dzimstība. Es ticu, ka seksa bieži vien trūkst. Mūsu ikdiena ir stresa pilna un vakaros mājās ir bērni. Tā būtu iespēja pārī pabūt vienam ar otru,” skaidro idejas ierosinātājs.

Pilsētiņā dzīvo 4500 iedzīvotāju.

Viņa priekšlikumu gan slavē, gan apsmej un kritizē; norāda uz tiem darbiniekiem, kas ir vientuļi.

 

 

 

 

 

 

Avots: nytimes.com

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Savā laikā rakstīja, ka Taizemes cunami laikā gāja bojā visvairāk zviedru vīriešu, kas izmantoja šīs zemes priekšrocības neierobežota seksa izmantosanā. Un Un mūsu tautietei tieslietu ministrei pārmeta, ka viņa par maz rūpējas par šiem Taizzemes apmeklētājiem. Dzimstība Zviedrija katastofāli zema, Bet seksa padarīsana par fizisku nodarbi darba laikā nepaaugstinās dzimstību tikai radīs emocionālu spriedzi darba kolēģu starpā, strīdus un kavēs normālu darba pienākumu pildīšanu. Vienīgi darba devejam radīs priekšrocības izmantot padotās. Tiks radītas legālas dzīvieku fermas

  2. Va vells! Ar steigu jābrauc strādāt uz Zviedriju – tiešām forša valsts! :-))))) Tikai nevajag apstāties pie seksa laulāto starpā! Jāpanāk, lai darba devējs nodrošinātu visus darbiniekus ar seksa partneriem, neatkarīgi no tā – ir viņi precēti vai nav! 🙂

  3. Tas nozīmē, ka vīram un sievai jābūt vienā darbā… Teorētiski. Bet ņemot vērā Zviedrijas izvirtības veicināšanas valstisko politiku, jādomā, ka šis priekšlikums ir jaunās pasaules kārtības mehānisma skrūvīte.

Draugiem Facebook Twitter Google+