Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
1. septembris, 2014
Drukāt

Darbu sāk Latvijas vēstniecība Apvienotajos Arābu Emirātos

Foto - Linda RumkaFoto - Linda Rumka

Darbu sākusi Latvijas vēstniecība Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE), galvaspilsētā Abu Dabī, informē Ārlietu ministrijā (ĀM).

Vēstniecība, kura pagaidām atrodas Dānijas vēstniecības telpās, atvērta pēc abpusēja saskaņošanas procesa noslēgšanās starp Latvijas un AAE valdībām. Vēstniecību vada pagaidu pilnvarotais lietvedis Rūdolfs Brēmanis.

Vēstniecības darbības sākšana turpinās veicināt Latvijas un AAE politisko dialogu, skaidroja ĀM un norādīja, ka tā arī nodrošinās Latvijas uzņēmējiem jaunas atbalsta iespējas AAE tirgus apgūšanā, kā arī sniegs galvenās pamatfunkcijas konsulārajos jautājumos.

Tāpat vēstniecības atvēršana AAE nodrošinās Latvijas valstspiederīgo iespēju nobalsot Saeimas vēlēšanās šā gada 4.oktobrī.

ĀM uzskata, ka Latvijas vēstniecības atvēršana vienā no bagātākajām un tūristu apmeklētākajām valstīm ir svarīgs solis. Tas paplašinās ekonomisko, politisko un kultūras sadarbību ar visu reģionu.

“Latvijas intereses Līča valstīs ir politiskā dialoga intensificēšana, jaunu preču un pakalpojumu eksporta tirgu apgūšana, kā arī investīciju piesaiste. Latvijas sadarbība ar Līča reģiona valstīm notiek arī Eiropas Savienības un Līča Sadarbības padomes ietvaros,” iebilst ministrijā.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+