Mobilā versija
+2.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
1. septembris, 2014
Drukāt

Darbu sāk Latvijas vēstniecība Apvienotajos Arābu Emirātos

Foto - Linda RumkaFoto - Linda Rumka

Darbu sākusi Latvijas vēstniecība Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE), galvaspilsētā Abu Dabī, informē Ārlietu ministrijā (ĀM).

Vēstniecība, kura pagaidām atrodas Dānijas vēstniecības telpās, atvērta pēc abpusēja saskaņošanas procesa noslēgšanās starp Latvijas un AAE valdībām. Vēstniecību vada pagaidu pilnvarotais lietvedis Rūdolfs Brēmanis.

Vēstniecības darbības sākšana turpinās veicināt Latvijas un AAE politisko dialogu, skaidroja ĀM un norādīja, ka tā arī nodrošinās Latvijas uzņēmējiem jaunas atbalsta iespējas AAE tirgus apgūšanā, kā arī sniegs galvenās pamatfunkcijas konsulārajos jautājumos.

Tāpat vēstniecības atvēršana AAE nodrošinās Latvijas valstspiederīgo iespēju nobalsot Saeimas vēlēšanās šā gada 4.oktobrī.

ĀM uzskata, ka Latvijas vēstniecības atvēršana vienā no bagātākajām un tūristu apmeklētākajām valstīm ir svarīgs solis. Tas paplašinās ekonomisko, politisko un kultūras sadarbību ar visu reģionu.

“Latvijas intereses Līča valstīs ir politiskā dialoga intensificēšana, jaunu preču un pakalpojumu eksporta tirgu apgūšana, kā arī investīciju piesaiste. Latvijas sadarbība ar Līča reģiona valstīm notiek arī Eiropas Savienības un Līča Sadarbības padomes ietvaros,” iebilst ministrijā.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+