×
Mobilā versija
+13.8°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
5. februāris, 2014
Drukāt

Darbu sāks futbolista Hščanoviča labdarības fonds

foto: rh3fonds.lvfoto: rh3fonds.lv

Latvijas futbolista Raivja Hščanoviča izveidotais labdarības fonds RH3 savu darbu sāks ar veselīgo našķu grozu sagādi ar vēzi slimiem bērniem, tika pavēstīts otrdien notikušajā fonda prezentācijas pasākumā.

Otrdien tika prezentēta fonda mājaslapa “www.rh3fonds.lv”, kurā notiks pazīstamu sportistu ekipējuma izsoles. Kā izteicās Hščanovičs, karjeras sākumā viņš krājis dažādu sportistu formas tērpus, tomēr pēc tam secinājis, ka tas viņam nesniedz gandarījumu un labāk pats palīdz ar vēzi slimiem bērniem, jo bērnu dienās pats izveseļojies no šīs slimības.

Hščanovičs aicinājis citus dažādu sporta veidu cienītājus dalīties ar saviem formas tērpiem, slidām, cimdiem un citām inventāra daļām. Kopš otrdienas RH3 fonda mājaslapā iespējams izsoles veidā savā īpašumā iegūt Oskara Bārtuļa, Kaspara Daugaviņa, Artjoma Rudņeva, Sanda Ozoliņa, Dāvja Bertāna, Māra Verpakovska un Aleksandra Cauņas formas tērpus, Jeļenas Prokopčukas skriešanas apavus, Mārtiņa Karsuma nūju un vēl citu sportistu ziedojumus.

“Katra izsole ilgs vidēji 10-15 dienas, un priekšmetu sākuma cena būs pieci eiro,” pavēstīja Hščanovičs.

Kā sarunā ar aģentūru LETA izteicās Latvijas hokeja uzbrucējs Kaspars Saulietis, viņš akcijai ziedojis savus cimdus, bet ir gatavs turpinājumā atvēlēt arī citas lietas.

“Man skapī ir arī citas lietas, kuras atdot labdarībai labiem mērķiem. Bērnu dēļ esmu gatavs darīt visu, jo man pašam ir divi bērni,” teica Saulietis.

Veselīgo našķu grozi, kas Bērnu slimnīcai turpmāk tiks piegādāti katru nedēļu, palīdzēs stiprināt bērnu ķermeni un garu, tomēr plānotas arī citas akcijas. “Vēlamies pievērst uzmanību bērnu fizioterapijai. Vasarā plānota bērnu nometne, bet vasaras beigās – labdarības skrējiens pret vēzi,” teica Hščanovičs.

Ar šo slimību savā ģimenē saskāries arī pazīstamais pavārs Elmārs Tannis, kurš palīdzēs akcijā un izteica konkrētu mērķi. “Bērnu slimnīcas ēdināšanai jākļūst par labāko Eiropā.”

Hščanovičs ir vienīgais Latvijas futbolists, kurš karjeras laikā spēlējis Amerikas Futbola līgā (MLS), bet nākamajā sezonā viņš spēlēs pašmāju vienībā “Metta”/”Latvijas Universitāte”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+