Sports
Hokejs

Darbu zaudē vislabāk apmaksātais hokeja treneris pasaulē0


Maiks Bebkoks līdz trešdienai bija vislabāk atalgotais hokeja treneris.
Maiks Bebkoks līdz trešdienai bija vislabāk atalgotais hokeja treneris.
Foto: AP/SCANPIX/LETA

NHL klubs Toronto “Maple Leafs” no amata trešdien atbrīvoja galveno treneri Maiku Bebkoku, kurš bija vislabāk atalgotais hokeja treneris pasaulē.

Bebokam 2015.gadā neizdevās vienoties par līguma pagarināšanu ar Detroitas “Red Wings”, taču drīz vien viņš parakstīja līgumu ar “Maple Leafs”, kas speciālistam bija gatavi maksāt 50 miljonus ASV dolāru astoņos gados, jeb vidēji 6,25 miljonus dolāru sezonā. Tā gan tobrīd, gan arī līdz trešdienai bija lielākā alga hokeja trenerim.

Diemžēl šī sezona Bebkokam un “Maple Leafs” nav tāda, kā kluba vadība vēlējusies. Pēdējos sešos mačos tika piedzīvoti zaudējumi, kluba vadības pacietības mērs bija pilns un trešdien Bebkoks saņēma “vilka pasi”.

“Mūsu komandas spēle bija tālu no tā, ko vēlējāmies sagaidīt. Ir kļūdas aizsardzībā, spēlēs netiek pievērsta uzmanība detaļām. Pat uzbrukums, kas mums ir ļoti talantīgs, pēdējā laikā klusē,” norādījis “Maple Leafs” prezidents Brendons Šenahens.

Saistītie raksti

Bebkoka vadībā Kanādas izlase 2010. un 2014.gadā triumfēja olimpiskajās spēlēs, savukārt Detroitas “Red Wings” 2008.gadā izcīnīja Stenlija kausu.

Atlaistā trenera vietā par “Maple Leafs” galveno treneri apstiprināts Šeldons Kīfijs, kurš piecus gadus trenēja Toronto fārmklubu “Marlies”, kurā spēlē arī latviešu aizsargs Kristians Rubīns.

LA.lv