Kokteilis
Mīli

„Dārgais, mums ir jāparunā…” – Astoņas sarunas, kurām būtu jānotiek katrās attiecībās 16

Foto – Shutterstock

Diezgan bieži no paziņām ir gadījies dzirdēt, ka viņu attiecībās viss bija labi, bet pēc tam partneris aizgāja. Kāpēc tā notiek? Tāpēc, ka cilvēki savā starpā nerunā. Viņi laicīgi neapspriež nozīmīgus attiecību jautājumus. Kuras tad ir tās tēmas, kuras būtu laicīgi jāapspriež?

Par to, kas dara jūs laimīgus

Kad jūs tikai sākāt tikties viss šķita tik vienkārši un visi bija laimīgi… It kā jau šķiet, ka viss ir skaidrs un acīmredzams. Bet ne visiem un ne vienmēr. Ikdienas dzīves ritms var likt tev par otru cilvēku aizmirst: kas patīk tavam vīram? Kāds ir viņa mīļākais saldējums? Kur viņš gribētu aizdoties atvaļinājumā?… Bet, vai tu pamani to, kad tavs partneris vairs nav tik laimīgs? Vai pajautā, kāds ir iemesls? Galvenais šajā gadījumā ir sadzirdēt otru un sekot līdzi tam, lai viņa prieks vairotos!

Par to, kas tevi mulsina

Par kādu jūsu sarunu vai tavu rīcību partnera priekšā nevajadzētu mulst. Jūs esat kopā, un jūs cits citu pieņemat. Bet dažkārt tomēr gadās tādas tēmas, kas ir ļoti mulsinošanas. Izrunājiet to, un jūs zināsiet, ko nākotnē labāk vairs nepieminēt.

Par to, kāpēc mīlat viens otru

Visas garās sarunas un tēmas ļoti nogurdina. Tas viss var arī kļūt par strīdu un skandālu iemeslu. Bet vienkārši paskaties uz savu partneri un atceries, kāpēc un par ko tu viņu mīli. Padomā, kādas jūtas šis cilvēks tevī raisa un kāpēc esat kopā. Un, ko pēc tam? Pastāsti viņam par to. Tici, jo biežāk par savām jūtām partnerim atgādināsi, jo spēcīgākas tās kļūs.

Attiecības ir sarežģītas, jā. Bet attiecības sastāv no diviem cilvēkiem, un divatā var paveikt daudz. Meklējiet mīlestību un esiet laimīgi!

 

Avots: Cluber.com.ua

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

LA.lv

Par svarīgo