×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
14. februāris, 2013
Drukāt

Dārgakmeņi un zvēru karaļi Rīgas cirkā


ReklāmfotoReklāmfoto

Līdz 10. martam Rīgas cirkā priecēs jauna cirka programma “Cirka dārgakmeņi”, kas apvieno cirka festivāla “Zelta Kārlis 2013” laureātus un ārvalstu cirka māksliniekus, kuri guvuši starptautisku atzinību dažādos cirka mākslas festivālos visā pasaulē. 


 

Šajā reizē lielus un mazus skatītājus gaida vesels birums cirka “dārgakmeņu” – gan apburošas gaisa vingrotājas, gan akrobāti un ekvilibristi, klauni, Eiropas lauvas, inteliģenti dalmācieši, poniji un lidojoši foksterjeri un citi cirka dārgakmeņi. Kā stāsta Rīgas cirka direktore un mākslinieciskā vadītāja Lolita Lipinska, jaunās programmas īpašā pazīme – it visi mākslinieki, kuri piedalās jaunajā programmā, ir starptautisku cirka festivālu laureāti, kas apliecina mākslinieku augsto profesionālo līmeni.

Jaunās izrādes nagla – pirmoreiz Rīgas cirkā uzstāsies Eiropā labi pazīstamais mākslinieks Dominiks Gasers, cirka jomā slavenās Gaseru dinastijas pārstāvis no Francijas, kurš demonstrēs atrakcijas ar lauvām. Tikko aizvadītajā cirka festivālā “Zelta Kārlis 2013” franču mākslinieks par savu priekšnesumu ieguva godalgu “Sudraba Kārlis 2013”.

No Itālijas uz jauno programmu ieradies Misters Dalmatina, kurš cirka manēžā būs redzams kopā ar dalmāciešiem, draiskiem pūdeļiem un ponijiem. Ar foksterjeru sugas suņiem skatītājus priecēs mākslinieks no Ukrainas Rustams Juldaševs, kurš nupat notikušajā cirka festivālā “Zelta Kārlis 2013” ieguva skatītāju simpātiju balvu.
Cirka_dargakmeni_5

No Vācijas ieradīsies arī eksotiskā žongliere Galina Kuzmenko jeb “Geiša”, kuras priekšnesuma režisors ir slavenais Ruslans Gaņejevs. Jaunajā programmā būs redzama arī akrobātu grupa no Kazahstānas “SerBat Troupe”, kuri izpilda šķietami neiespējamus līdzsvara trikus uz kāpnēm – priekšnesums, kas saņēma “Zelta Kārļa 2013” zelta godalgu.

Bezbailīgus trikus augstu cirka kupolā izpildīs arī gaisa vingrotāja uz trapeces Zamira Tapalova un gaisa vingrotāja riņķī Aleka Kuļikova. Programmā uzstāsies arī Latvijas cirka mākslinieki – ekvilibrists uz milzu velosipēda Sergejs Polupans, māksliniece ar riņķiem Jeļena Vasiļjeva, bet starplaikos klātesošos izklaidēs jautrais klaunu pāris “Ketty & GenO”.

 

 

 

 

 

 

VARBŪT NODER

Biļetes “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, Rīgas cirka kasē, kā arī HYPERLINK “http://www.bilesuserviss.lv” www.bilesuserviss.lv.

Cena: Ls 1 – 15.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+