×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
21. marts, 2016
Drukāt

Dārziņa spēlēšana Latvijas hokeja izlasē zem jautājuma zīmes

foto: LETAfoto: LETA

Latvijas hokeja izlase pirmdien Leonīda Beresņeva un Jura Klodāna vadībā sāka gatavoties pasaules čempionātam, kas 6. maijā sāksies Krievijā.
Uz ledus izgāja 27 spēlētāji. Viņu vidū arī 14 Rīgas “Dinamo” pārstāvji, tostarp kapteinis Kristaps Sotnieks un aizvadītās sezonas rezultatīvākais spēlētājs Miks Indrašis. “Esmu noilgojies pēc viņiem, jo agrāk trenēju un ieliku arī gana daudz emociju, nervu. Patīkami atkal satikt un strādāt kopā,” sacīja galvenais treneris Leonīds Beresņevs. Tikmēr nebija divu citu potenciālo līderu, kam jau vairāk nekā pirms mēneša beidzās sezona – Miķeļa Rēdliha un Laura Dārziņa. Pirmais treniņos tiek gaidīts pēc Lieldienām, bet attiecībā uz Dārziņa spēlēšanu izlasē neesot skaidrības. Beresņevs sacīja, ka viņam esot kaut kādas veselības problēmas. Menedžeris Juris Štāls izvairīgi runāja par Laura pievienošanos valstvienībai. Neoficiāla informācija vēsta, ka pieredzējušais uzbrucējs pēc grūtās sezonas ir sarūgtināts par Rīgas “Dinamo” lēmumu lauzt līgumu (piedāvāts jauns, bet kā runā – par četras reizes mazāku summu), turklāt viņu aizkaitinājis arī Latvijas Hokeja federācijas prezidenta Kirova Lipmana teiktais medijos, ka Dārziņš sezonā saņem 400 tūkstošus eiro.
Vairāk nekā divu stundu ilgais treniņš aizritēja pozitīvā noskaņojumā. Kādā brīdī pa skaustu dabūja arī Beresņevs, jo pildot vingrinājumu neuzmanīgi ar augstu paceltu nūju nospēlēja Nikolajs Jeļisejevs.
Ģirts Ankipāns treneru kolektīvu papildināšot trešdien, bet Kārlis Zirnis vēl aizņemts Ziemeļamerikā.
Pirmās pārbaudes spēles būs 7. un 9. aprīlī izbraukumā pret Dāniju, bet čempionātu Maskavā mūsējie uzsāks 6. maijā pret Zviedriju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+