×
Mobilā versija
+12.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
19. janvāris, 2014
Drukāt

Dārziņš: Ar līguma termiņu un finansiālajiem nosacījumiem esmu apmierināts

foto: Juris Kalniņšfoto: Juris Kalniņš

Latvijas hokejists Lauris Dārziņš līgumu ar Rīgas “Dinamo” noslēdzis līdz 2017. gada aprīļa beigām. Sarunā ar “LA” viņš atzina, ka ar termiņu un finansiālajiem nosacījumiem ir apmierināts.

“Atsākt spēlēt pēc traumas nav viegli, bet viss ir labojams – vienkārši papildus jāstrādā un es to arī daru. Cauri šādām situācijām jau esmu gājis. Ceru, ka sajūtu atgriešanās neprasīs ilgu laiku. Traumas laikā daudz strādāju papildus, bet manai traumai mīnuss bija tas, ka tā ir kāja – un tad ir grūti noturēt funkcionālo sagatavotību. Skaidrs, ka tonuss mazliet pazuda. Pirmajā spēlē (pret Novosibirskas “Sibirj”) jutos normāli, bet tas mani neapmierina – gribas, lai ir ļoti labi. Jāstrādā.

Kad sēdēju uz noraidīto soliņa, dzirdēju arēnā atskaņoto dziesmu (“Nekur nav tik labi kā mājās”). Tobrīd gan atrados spēlē un nevarēju smieties. Galu galā sadarīju sliktas lietas – noraidījos. Vismaz ar domām vajadzēja palīdzēt puišiem izturēt mazākumu. Bet paldies skatītājiem, ka viņi atbalsta komandu un arī katru spēlētāju individuāli, es to vakar sajutu. Cepuri nost. Tas ir ļoti patīkami.

Pirmā spēle  vienmēr ir mazliet nervozāka, un arī šī reize nebija izņēmums. Spēle kopumā mums nesanāca, pārāk maz apdraudējām pretinieku vārtus. Pretinieki meta vairāk un guva vairāk vārtus, viņi bija spēcīgāki, niknāki, vairāk līda uz vārtiem. Mums jāpievērš tam uzmanība.

Par Arti Ābolu kā galveno treneri pirmie iespaidi ir ļoti pozitīvi. Nav brīnums, ka komanda atrodas tik augstu tabulā. Ļoti daudz uzmanības tiek pievērsts spēles niansēm, taktika ir mainīga un pieskaņota pretinieku darbībām. Treneri iegulda lielu darbu mūs apmācot un mēs cenšamies to izpildīt. Cerams, ka augļus ievāksim īstajā laikā, es jūtu, ka ir labs darbs padarīts.

Trīs gadu līgums bija gan mana, gan kluba vēlme. Nekāda ilgā runāšana nebija, par termiņu bija vienāda nostāja. Vai esmu apmierināts ar finansiālajiem nosacījumiem? Būtu jocīgi, ja spēlētājs paraksta līgumu un nav apmierināts. Protams, esmu apmierināts. Domāju, ka arī komanda ir apmierināta. Bet svarīgāk tomēr, lai līdzjutēji koncentrētos uz manu spēli, nevis līguma nosacījumiem.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+