Dārziņš: Centīsimies pierādīt, ka esam laba komanda 1

Labas komandas divreiz pēc kārtas vieniem un tiem pašiem pretiniekiem nezaudē, tāpēc Latvijas hokeja valstsvienība Soču olimpisko spēļu “play-off” kārtas mačā ar Šveici centīsies pierādīt, ka ir laba komanda, uzskata izlases uzbrucējs Lauris Dārziņš.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 71

Kā ziņots, abas komandas savstarpējo dueli uzsāks otrdien plkst.19 pēc Latvijas laika. Šī mača uzvarētāji iekļūs ceturtdaļfinālā, kurā sacentīsies ar Kanādu.

Latvija ar Šveici iepriekš jau tikās apakšgrupu turnīra pirmajā kārtā, ciešot neveiksmi ar rezultātu 0:1, turklāt vienīgos vārtus ielaižot vien 7,9 sekundes pirms pamatlaika beigām.

“Centīsimies atrast brīvās vietas un radīt nesaprašanos viņu aizsardzības zonā. Centīsimies nebūt pasīvi,” par gaidāmo maču izteicās Dārziņš. “Formula varētu būt diezgan vienkārša – dabūt ripu uz vārtiem un pirmajiem būt pie atlēkušās ripas. Centīsimies apdraudēt vārtu priekšu. Nekādi smukie goli noteikti nebūs, bet izslēgšanas spēļu stadijā parasti nemēdz būt citādāk.”

“Šveice spēlē pēc noteiktas sistēmas, un varētu teikt, ka iet kā vilciens pa sliedēm. Centīsimies to izmantot savā labā,” teica uzbrucējs, kurš abu komandu pirmajā tikšanās reizē neveiksmīgi savainoja elkoni, bet uzsver, ka tas viņam netraucēs doties laukumā.

“Labas komandas divreiz pēc kārtas vienam pretiniekam nezaudē. Centīsimies pierādīt, ka esam laba komanda,” kaujinieciski noskaņots ir viens no Latvijas izlases līderiem.

Trīs grupu uzvarētājas un labākā otrās vietas ieguvēja uzreiz garantēja vietu ceturtdaļfinālā, bet pārējās astoņas turnīra komandas savā starpā sadalīs atlikušās četras vietas ceturtdaļfinālā. Vienības rangā tika sarindotas pēc to vietas apakšgrupā, punktu skaita, vārtu attiecības un gūto vārtu skaita.

Latvija rangā atradās 11.vietā, labākas vārtu attiecības dēļ apsteidzot tikai Norvēģiju, kamēr Šveice rangā bija sestā.

Ceturtdaļfināli tiks aizvadīti 19.februārī, bet Soču olimpiskais hokeja turnīrs noslēgsies 23.februārī, kad gaidāma arī Olimpiādes noslēguma ceremonija.