×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
9. maijs, 2013
Drukāt

Dārziņš: Darīsim visu, lai iepriecinātu fanus

Ilmārs StūriškaIlmārs Stūriška

Latvijas hokeja izlasei ceturtdien pasaules čempionātā Helsinkos ceturtais mačs pret Slovākiju. Valstsvienības kapteinis Lauris Dārziņš sola darīt visu, lai beidzot iepriecinātu fanus un izcīnītu pirmo uzvaru.

Pēc spēles pret Austriju bija grūti aizmigt – galvā jaucās domas, kas, kā un kāpēc?

Vakarā spēli pret Austriju galvās izspēlējām vēl trīs reizes. Zināju, ka būs grūti aizmigt, līdz diviem naktī nemaz nemēģināju un tikai tad taisījos uz gultas pusi. Šodien (pēc trešdienas treniņa) jau ir labāk, izsvīdām un cenšamies negatīvās emocijas atstāt aiz muguras.

Ko tu kā kapteinis gribi un vari šobrīd izdarīt, lai komandu sapurinātu?

Aizbrauksim uz vēstniecību, vakarā noteikti būs sapulce ar treneriem, skatīsimies video par slovākiem. Pēc tam vēl savāksimies, lai visi būtu uz viena emocionālā viļņa. Ja tagad puse komandas pārdzīvos un ierausies sevī, tas neko labu nedos. Galvenais ir nepadoties, vajag izdarīt secinājumus, bet turnīrs ātri iet uz priekšu un nav laika pārdzīvot.

Vairāk jātiek galā ar galvām vai kājām?

Tas viss ir saistīts. Pirms spēles jātiek galā ar galvu un tas jāpārnes uz ledus, lai ar kājām un rokām visu darām pareizi. Jāuzticās savām iestrādnēm, ka tās sāks nest augļus. Nekas cits neatliek. Ja sāksim improvizēt – tā nav mūsu stiprā puse.

Tas, kas notika pret Austriju, tev bija pārsteigums, šoks?

Nē. Tā notiek, ja pretinieks nospēlē labāk un veiksmīgāk, tad uzvar. Tas nav ne pirmais, ne pēdējais zaudējums mūžā, tiesa – viens no sāpīgākajiem gan. Šoka nav.

Ko vari teikt līdzjutējiem – uz ko cerēt nākamajās spēlēs?

Paldies, ka viņi ir, arī vakar dzirdējām atbalstu. Paldies par ticību. Apsolu, ka darīsim visu, lai viņiem prieka brīžu būtu vairāk un sāktu nākt punkti. Deguni mums nav nolaisti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+