×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
5. aprīlis, 2012
Drukāt

Dārziņš: „paldies” Baldoniekam par atbalstu

Šogad veselības problēmu dēļ pasaules čempionātā nevarēšu palīdzēt izlasei – šorīt „LA” atzina Latvijas hokejists Lauris Dārziņš, noņemot no dienas kārtības visas spekulācijas par to, ka cerības, kaut minimālas, bet tomēr ir.

Šopavasar vairāki potenciālie izlases līderi (Dārziņš, Karsums), kuri savainojumu dēļ nevar gatavoties pasaules čempionātam, dabū savā virzienā dzirdēt arī negatīvus komentārus par attieksmes un patriotisma trūkumu. Arī Latvijas hokeja izlases ģenerālmenedžeris Māris Baldonieks izteicies, ka Laura Dārziņa gadījumā stāsts vairāk ir nevis par veselību, bet par to, vai hokejistam deg acis.

27 gadu vecais Dārziņš, lūgts komentēt Baldonieka izteikumus, bija nepatīkami pārsteigts: „Ja? Nopietni viņš tā teica? Ja tā ir taisnība, tad vouv…… Ko es varu pateikt… paldies par atbalstu. Es domāju, ka Māris ir izlases ģenerālmenedžeris, bet izrādās, ka viņš ir arī izlases psihologs. Par tām degošajām acīm – ja es piecus mēnešus esmu konstantās sāpēs un ārsti pasaka, ka viss ir tukšā un jāsāk rehabilitācija no jauna, tad domāju, ka diezgan loģiski, ka manās acīs ir vairāk redzams pārdzīvojums nevis degsme. Ko man darīt – šaut pretī ar saviem izteikumiem? Tūlīt izvilkšu kilometru garu papīra rulli ar sarakstu, ko vajadzētu mainīt šajā sistēmā, bet es to nelasīšu, jo man ir citi uzvedības un manieres standarti. Tikai ieteikums katram darīt savu darbu – trenerim trenēt, spēlētājiem spēlēt, ārstam veikt diagnozes un ārstēt, un menedžerim nodarboties ar komandas menedžēšanu, nevis aplamiem minējumiem.”

Kā zināms, Kazaņas „Ak Bars” uzbrucējs piecus mēnešus šosezon izlaida pleca savainojuma dēļ un atgriezās ierindā vien Gagarina kausa izcīņas otrās kārtas spēlēs. Pirmdien veiktā magnētiskā rezonanse tomēr uzrādīja, ka rehabilitācijas process jāsāk no jauna, tāpat viņam ir savainots cirksnis. Ceturtdien uzbrucējam paredzēts veikt ultrasonogrāfiju, lai noskaidrotu, cik nopietna ir problēma un kā ar to tikt galā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+