Dārziņš un Pujacs Austrumu pusfinālu sāk ar zaudējumu 0

Laura Dārziņa un Georgija Pujaca pārstāvētie klubi piektdien nesekmīgi uzsāka Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences pusfināla sēriju.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?

Kazaņas “Ak Bars” saspringtā mačā savā laukumā ar 2:3 piekāpās Ufas “Salavat Julajev”.  Lauris Dārziņš spēlēja nepilnas 13 minūtes un divas reizes meta pa vārtiem. Viņš bija laukumā, kad 54. minūtē ufiešiešiem uzvaru nesošos vārtus guva Ņikita Filatovs.

Georgijs Pujacs spēlēja nepilnas 18 minūtes Omskas “Avangard” sakāvē pret Čeļabinskas “Traktor” (0:5). Uzvarētājiem divas ripas Petri Kontiolas kontā. Viesi trīs reizes realizēja skaitlisko vairākumu.

Rietumu konferencē Jāņa Sprukta Maskavas “CSKA” revanšējās Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītajam Maskavas “Dinamo” – 2:1, sērijā panākot neizšķirtu 1:1. Sprukts spēlēja nepilnas desmit minūtes.

Sanktpēterburgas “SKA” turpina lieliski – 4:1 pret Čerepovecas “Severstaļ”, sērijā 2:0.