Sports
Hokejs

Dārziņš varēs spēlēt izlasē, citiem dinamiešiem sliktāka situācija 0

Lauris Dārziņš (pa kreisi) pret Kristapu Sotnieku. Foto: LETA

Hokeja kluba Rīgas “Dinamo” uzbrucējam Laurim Dārziņam KHL sezonas pēdējā spēlē gūtais savainojums nav nopietns un viņš varēs gatavoties pasaules čempionātam, “LA” pirmdien sacīja kluba ārsts Āris Aivars.

Dārziņam cīņā pret Ņižņekamskas “Ņeftehimik” ripa sāpīgi trāpīja pa roku un viņš spēli nevarēja pabeigt. Veiktajā izmeklējumā nekas nopietns nav konstatēts, ir tikai sasitums un ārsts prognozēja, ka pēc neilgas atpūtas uzbrucējs varēs trenēties. Lauris ar 29 punktiem (11+18) kļuva par komandas rezultatīvāko spēlētāju.

Bēdīgākas ziņas ir par uzbrucēju Miķeli Rēdlihu, kuram janvāra izskaņā līdzīgi ripa trāpīja pa roku un tika lauzts pirksts. Sākotnēji mediķi domāja, ka iztiks bez operācijas, tomēr optimistiskās prognozes nepiepildījās un piektdien viņam nācās gulties zem ķirurga skalpeļa. Bez hokeja uzbrucējam jāiztiek vismaz divi mēneši, kas nozīmē, ka pasaules čempionāts maijā Ķelnē ies secen.

Āris Aivars norādīja, ka sezona beigusies arī aizsargam Georgijam Pujacam, kurš potītes problēmu dēļ nespēlē jau kopš novembra beigām. Abām potītēm veikta operācija.

Uzbrucējs Kaspars Saulietis sezonas beigās nespēlēja infekcijas dēļ, bet viņš cer, ka martā varēs uzsākt treniņus.

Latvijas hokeja izlase Boba Hārtlija vadībā pasaules čempionātam sāks gatavoties 6. martā.

Saistītie raksti
LA.lv