Juris Kalniņš

Dārziņš: vieta labākā maiņā būs jāizcīna ar darbu 0

Latvijas hokejists Lauris Dārziņš pēc divu mēnešu pauzes savainojuma dēļ oficiālā spēlē laukumā atgriezās dzimtajā Rīgā, palīdzot Kazaņas “Ak Bars” ar 3:0 pieveikt “Dinamo”.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?

Dārziņš spēlēja ceturtajā maiņā, viņam bija mazākais spēles laiks komandā (deviņas minūtes), divi metieni un liela vēlme izcelties. „Par laimi vēlēšanās iemest nekur nav pazudusi – to gribas vienmēr izdarīt. Tas hokejistus dzen uz priekšu – iemest, palīdzēt komandai. Labi, ka šodien mani vārti nebija nepieciešami, un prieks par uzvaru,” gandarīts par „Arēnā Rīga” izcīnītajiem trim punktiem bija Lauris Dārziņš.

Viņam esot bijusi stipri sastiepta rokas locītava, sākotnēji ārsti prognozēja, ka nāksies izlaist pāris maču, bet sanāca nosēdēt malā turpat divus mēnešus. „Izmeklējumi parādīja, ka saite bija diezgan briesmīgā stāvoklī, un tikai laiks varēja to sadziedēt. Citi jau saka, ka labāk lūzums nekā saišu trauma,” viņš sacīja, piebilstot, ka pašlaik vēl nejūtas optimālajā sportiskajā formā.

„Neviens man neko nav dāvinājis, vienmēr viss bijis jāizcīna paša rokām, un arī šoreiz būs tāpat – darbs, darbs un vēlreiz darbs,” 27 gadus vecais uzbrucējs atgādināja, ka tikai ar treniņos izlietiem sviedriem izpelnīsies vietu labākā maiņā un lielāku spēles laiku.

Bijušajiem komandas biedriem viņš veltīja atzinīgus vārdus: „Uzskatu, ka mums ir diezgan spēcīgs uzbrukums, taču guvām tikai divus vārtus. „Dinamo” spēlē kārtīgi, bez lielām avantūrām – visu laiku bija iekšā spēlē, tāpēc mums vajadzēja koncentrēties visas 60 minūtes. Ja Rīga pieliks uzbrukumā, tad punkti krāsies un tabulā pakāpsies augstāk.”

Šosezon Dārziņš piedalījies septiņās KHL spēlēs un nopelnījis divas rezultatīvas piespēles, sešas soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +2.