Horoskopi un mistika
Horoskopi

Dāsnās un skopās zodiaka zīmes. Kurai kategorijai piederi tu? 16

Foto – Shutterstock

Kāds no mums ir gatavs pēdējo kreklu tuvākajam atdot, bet cits nav gatavs atteikties pat no mazumiņa citu labā. Kāds pasniedz greznas dāvanas, bet cits uzskata, ka labākā dāvana ir viņš pats vai šokolādes tāfelīte, kas palikusi pāri no korporatīvās ballītes. No kā tas atkarīgs? Astrologi uzskata, ka no zodiaka zīmes.

Šodien mēs uzzināsim, no kurām horoskopa zīmēm var gaidīt dāsnumu, bet kuras jāpieņem tādas, kādas tās ir, un jāmīl nevis dāvanu dēļ, bet citu, ne mazāk vērtīgu īpašību dēļ.

Jāmin gan, ka nevar neņemt vērā reālo jebkuras zodiaka zīmes materiālo stāvokli – pat pašas dāsnākās zīmes pārstāvis kļūst mazāk devīgs, ja finansiālā situācija pasliktinās. Tiesa, pēc kāda laika, kad ar finansēm viss nokārtojas, iedzimtās īpašības gūst virsroku un cilvēks meklē iespēju atkal izrādīt dāsnumu – viņš vienkārši citādi nevar.

Auns
Auns ir dāsns, bet rīkojas aiz aprēķina. Viņš nekad netērēs naudu vienkārši tāpat, viņš vienmēr strādā nākotnes labā. To Auns dēvē par “investīcijām draudzībā” un “investīcijām mīlestībā/ģimenē”.

Ja Auns jūt, ka tas vai cits cilvēks var nākotnē izrādīties viņam noderīgs, viņš ir gatavs atdot visu, kas viņam ir. Turklāt tas attiecas gan uz pretējā, gan sava dzimuma pārstāvjiem. Ja vīrietis Auns tērē naudu sievietei, viņš skaidri zina, ka viņa ilgu laiku būs viņa iemīļotā, var noderēt kā speciāliste kādā jomā vai vienkārši kļūt par labu draugu.

Tāpat Auns var izmaksāt alu vai dažādus gardumus paziņam, ar kura palīdzību nākotnē cer nopelnīt. Līdzko interese zūd, Auns atkratās ar solījumiem piezvanīt, bet saņemt no viņa kaut ko kļūst praktiski neiespējami.

Vērsis
Vērši dievina, kad nauda tiek tērēta viņu labā. Viņi nekad nekautrējas atzīties, ka viņiem nav naudas dāvanai vai izklaides iestādes apmeklējumam, toties ar prieku izklaidējas uz citu rēķina.

Sievietes, piesargieties – starp Vēršiem ir ne mazums alfonsu. Viņu taktika ir tāda: pāris reižu nodemonstrēt savu spēju izmaksāt tev, lai pēc tam bez sirdsapziņas pārmetumiem izmantotu tavu kredītkarti.

Negaidi no Vērša milzīgus ziedu pušķus vai patīkamus nieciņus – šīs zodiaka zīmes pārstāvji izvēlas savu naudu tērēt tā, lai arī paši gūtu prieku. Toties Vērši vienmēr ir gatavi palīdzēt un aizsargāt – tas dažkārt kompensē visus pārējos viņu trūkumus. Starp citu, sievietes Vērši ir dāsnākas par šīs zodiaka zīmes vīriešiem.

Dvīņi
Dvīņi var būt gan skopi, gan ļoti dāsni – viss atkarīgs no tā, cik daudz cilvēku uz viņiem skatās.

Lai radītu iespaidu uz viesiem, Dvīņi var iztukšot ledusskapi līdz pēdējam dārgas desas gabaliņam vai bārā ar plašu žestu uzsaukt visiem šampanieti, atstājot prāvu dzeramnaudu bārmenim, bet pēc tam, vienatnē ar draugu, atverot cigarešu bloku, atteikt viņa lūgumam iedot uzsmēķēt.

Tāpat vīrieši Dvīņi uzvedas ar sievietēm – kompānijā apber viņas ar dāvanām, ziediem un citiem labumiem, ir gatavi līdz pēdējam iztukšot naudas maku, lai savu dāmu aizvizinātu mājās taksometrā. Savukārt tad, ja vīrietis Dvīnis ar sievieti ir divatā, viņš bez sirdsapziņas pārmetumiem iesēdinās viņu tramvajā vai ļaus mājās nokļūt kājām.

Vēzis
Vēži ir mājas cilvēki, orientēti uz omulību un ģimenes labklājību, tāpēc viņi savu dāsnumu velta savai ģimenei, tuviniekiem un interjera priekšmetiem, bet ar draugiem un mīļotajiem, kas vēl nav kļuvuši par daļu no ģimenes, viņi ir skopi, izvēloties tērēt naudu patiesām vērtībām.

Dāsnums Vēžiem parādās jaunībā, kad viņi vēl vienkārši neaizdomājas par materiālo labklājību. Bet kļūstot vecākiem, Vēži ar prieku nopirks jaunu dīvānu vai putekļu sūcēju, iekārtojot savu mājokli, bet “nedzirdēs” savas mīļotās teikto, ka viņai gribas jaunas smaržas.

Dīvāns – tā ir nepieciešamība, smaržas – greznība. Toties Vēžu mājoklī vienmēr ir daudz tehnikas jaunumu, labas mēbeles, kvalitatīvs remonts, bieži – mākslas un antikvāra priekšmeti. Būt Vēža sievai ir daudz izdevīgāk, nekā mīļākajai. Lai gan dažkārt garlaicīgi. Jo smaržas tik un tā ir greznība.

Lauva
Tiek uzskatīts, ka Lauva ir pati dāsnākā zodiaka zīme. Bet tas gluži tā nav.
Viņš mīl tērēt naudu saviem tuvajiem un mīļajiem, dievina pasniegt efektīvas dāvanas radiniekiem, draugiem un mīļotajiem, taču svešu cilvēku labā neiztērēs ne centa. Bez šaubām, Lauvas ir spējīgi iztērēt naudu mazpazīstamiem cilvēkiem vai paziņām, taču tikai tajā gadījumā, ja viņiem ir garlaicīgi un naudas tērēšana ir nepieciešams nosacījums turpmākai jautrībai.

Žēlastības dāvanas Lauvas arī dod pēc noskaņojuma – vijoles raudas tunelī vai žēlabains suņa acis ar plāksnīti “nav ko ēst” aizkustinās viņus daudz spēcīgāk, nekā bērna raudas skrandainas sievietes rokās, lai gan dažkārt Lauvām patīk sajusties žēlsirdīgiem un tad viņi var iemest naudiņu arī ubagu kartona kastītēs.

Jaunava
Jaunavas naudu vējā nekaisa. Jaunavas nepārmaksās tur, kur var iztikt ar pieticīgu krizantēmu pušķīti vai pudeli lēta vīna.

Viņas tāpat kā Vēži dod priekšroku dārgiem pirkumiem, taču tikai savās interesēs. Jaunavas ir dāsnas tikai pret sevi. Vai arī izvēlas vienu vienīgu cilvēku, kura dēļ ir gatavas novilkt pēdējo kreklu. Tiesa, ja šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir turīgi, ar viņiem var mēģināt manipulēt, izspiežot skaidru naudu un liekot pasniegt dāvanas. Lai gan, ja godīgi, šāda izspiešana var dārgi maksāt.

Toties Jaunavas mīl stāstīt par saviem tēriņiem – labiem apģērbiem, personīgajam stomatologam, garšīgam ēdienam, dārgiem ceļojumiem vai automašīnām, tādējādi viņas ceļ savu pašvērtējumu. Jaunavas nav skaudīgas, taču viņām patīk, kad apskauž viņas. Jaunavām tas ir rādītājs, ka dzīve ir izdevusies.

Svari
Svari ir viesmīlīgi un vienmēr gatavi sarīkot svētkus draugiem un mīļotajiem. Viņi ar mīlestību izvēlas dāvanas, neskopojoties un nekaulējoties.

Galvenais, lai viņu dāvana radītu iespaidu. Taču Svari bieži ir dāsni uz sveša rēķina – viņi bez sirdsapziņas pārmetumiem paņems naudu dāvanai vai ballītei no vecākiem, mīļākajiem vai dzīvesdraugiem. Apkārtējiem nav jāzina, no kurienes iegūta nauda.

Par labākajām dāvanām Svari uzskata visu, kas izdaiļo – kosmētiku un aksesuārus, gleznas, interjera detaļas. Tomēr mēdz būt arī tā, ka gaume Svarus pieviļ, un pati skaistākā dāvanas sastāvdaļa izrādās iepakojums. Bet vēl Svariem patīk samesties dāvanai – tas ir gan acīmredzami izdevīgi, gan vienmēr var pateikt, ka dāvanu neizvēlējās viņi.

Skorpions
Skorpioniem dāsnums drīzāk ir iespēja izrādīt sevi, nevis patiesa iekšēja vajadzība.

Viņiem ir svarīgi, lai apkārtējie novērtētu viņu ienākumus, labklājību, prasmi tikt pie naudas. Taču līdzko ienākumi sarūk, viņi ieraujas sevī, pārstāj aicināt ciemiņus, paši neiet uz ballītēm un dzimšanas dienām, jo viņiem šķiet, ka visi apkārtējie uzreiz sapratīs, ka ar finansēm kaut kas nav kārtībā. Un tieši tāpēc viņi ļoti pārdzīvo algas samazināšanu, darba maiņu uz mazāk izdevīgu – viņiem kļūst grūtāk uzturēt apkārtējo viedokli par savu labklājību, bet tas jau nozīmē zaudēt cieņu citu acīs.

Skorpioni noslēdzas sevī un savās problēmās līdz brīdim, kamēr atkal nonāk uz viļņa un var nodemonstrēt draugiem un tuviniekiem svaigu mājokļa remontu, jaunu garderobi vai automobili. Tad arī dāsnums atgriežas. Tiesa, ne vienmēr. Ja stress ienākuma zaudējuma dēļ ir bijis pārāk liels, Skorpions sāk krāt, veidot rezerves, lai atkal nenonāktu nožēlojamā stāvoklī, bet dāvanas viņam vairs nav prātā.

Strēlnieks
Strēlnieki ir dāsni pret visiem bez izņēmuma, turklāt dāsni gan rīcības, gan dāvanu ziņā.
Strēlnieki ir praktiski nesavtīgi. Viņiem mīl būt par aizgādņiem un apdāvināt citus, patīk, kad viņu pasniegtā velte izraisa laimīgu smaidu. Iespējams, tieši tāpēc viņiem veidojas siltas attiecības ar naudu, nauda viņus mīl.

Strēlnieki vienmēr paēdinās, uzdāvinās naudu tiem, kam tā vajadzīga, un nekad neatgādinās par savu dāsnumu. Strēlnieki var pieprasīt mīlestību un draudzību, bet nekad nepieprasīs atmaksāt viņu izdevumus citu labā. Vīrietis Strēlnieks vienmēr atceras savas iemīļotās jaukās vājības, tāpēc nepaies garām skaistam ziedu pušķim vai efektīvi noformētai konfekšu kārbai.

Mežāzis
Mežāži ir atklāti skopi. Viņi uz mīļotās sievietes dzimšanas dienu var ierasties ar vislētāko šokolādi, toties pasniegs greznu dāvanu šefam – stāvoklis liek. Šīs zīmes pārstāvjiem nav nekas svarīgāks par statusu – tajā viņi ir gatavi ieguldīt naudu, bet draugi, mīļotie un tuvinieki paliek otrajā plānā.

No Mežāžiem nevajag gaidīt plašus žestus. Pat izvēloties starp dāvanu, kas maksā 5 eiro un 5,20 eiro, viņi izvēlēsies lētāko. Taču paši Mežāži kā likums ir ģērbušies dārgā kostīmā, viņiem uz rokas ir dārgs pulkstenis, bet mājās viņi dzer tēju, kas ievākta ar rokām – tādu, kam tējkannā atveras eksotiski ziedi. Vai arī nedzer, bet tikai par to stāsta. Un nekautrējas uzsvērt savu skopumu, uzskatot to teju par savu galveno labo īpašību.

Ūdensvīrs
Ūdensvīri ir dāsni un atvērti. Viņi ir uzmanīgi pret apkārtējo vēlmēm un vajadzībām. Viņiem ir svarīgi nevis vienkārši iztērēt naudu tuvam cilvēkam, bet dāvāt viņam tieši to, kas attiecīgajā brīdī nepieciešams.

Ūdensvīri nepalaiž garām nevienu sīkumu, viņi atceras visas sarunas par vajadzībām un vēlmēm. Atnākot ciemos, Ūdensvīrs atnesīs torti, kuru dievina viņa draudzene, nevis tādu, kas patīk pašam.

Pērkot dāvanu iemīļotajai, Ūdensvīrs noteikti izvēlēsies to lietu, kuru mīļotā noskatījusi un par kuru sapņojusi, nevis aprobežosies ar nevajadzīgu nieku. Tiesa, ja Ūdensvīram kādā brīdī nav naudas, viņus ir grūti pierunāt satikties ar draugiem un radiniekiem – viņi nav pieraduši iet ciemos ar tukšām rokām vai atteikt mīļotās kaprīzēm.

Zivis
Ar šo zodiaka zīmi viss ir sarežģīti. Zivis var būt ārkārtīgi dāsnas un tikpat skopas – tas bieži atkarīgs no noskaņojuma.

Un nekad nevar uzminēt, kad noskaņojums ir no sērijas “es tev uzdāvināšu visu pasauli”, un kad:”Man pašam trūkst”. Lai gan ar šādu Zivju īpašību var cīnīties. Lieta tāda, ka viņām patīk konkrētums. Nevajag kautrēties – ja Zivīm ir nauda, viņas ar prieku uzdāvinās tev jebkuru dāvanu saprāta robežās – vajag tikai paust savu vēlēšanos. Piemēram, ja pirms savas dzimšanas dienas tu saki Zivīm, ka tev laiks mainīt mobilo tālruni, tad iegūsi loloto telefona modeli vai naudu aploksnē, turklāt tik daudz, cik tev nepieciešams.

Saistītie raksti

Bet tad, ja tu taktiski klusēsi uz jautājumu “Ko tev uzdāvināt” vai nomurmināsi kaut ko nesaprotamu, tad dāvanā vari saņemt konfekšu kastīti vai virtuves dvieli, jo katras šīs zodiaka zīmes pārstāvī mīt mazs skopulis, kas jebkurā situācijā rūpīgi skaita savu naudiņu. Toties Zivis nekad neatsaka tiešam lūgumam un pret tuviniekiem viņu sirds ir neticami dāsna.

Lai ar kurām zodiaka zīmēm tevi nesavestu kopā dzīve, atceries, ka dāsnums ir relatīva lieta, un neviens nekad nebūs dāsns “vienos vārtos”. Nevar visu laiku tikai saņemt, gaidīt dāvanas un uzmanības izrādīšanu, neko nedot pretī. Un, kā tu saproti, runa nav tikai par un ne tik daudz par finansēm.

Avots: “astroguide.ru”

LA.lv