Mobilā versija
-4.3°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Otrdiena, 6. decembris, 2016
17. novembris, 2015
Drukāt

Datorspēles uz lielā ekrāna

Foto no www.anandtech.comFoto no www.anandtech.com

Kompānija “Valve” izstrādājusi “Steam Link” ierīci, ar kuras palīdzību vienkāršā veidā, bez traucējošiem HDMI vadiem datorspēles var nogādāt no nelielā datora monitora uz mājas televizora ekrāna. Tas gan būs iespējams vien tad, ja spēles iegādātas “Valve” piederošajā digitālajā spēļu veikalā “Steam”, taču tikai 45 eiro vērtā ierīce, kas ir vismaz četras reizes lētāka nekā tās konkurenti, ir labs veids, kā datorspēles izbaudīt uz lielā ekrāna, ērti iekrītot dīvānā.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+