×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.7°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
31. janvāris, 2018
Drukāt

Daudzbērnu ģimene paliek bez pajumtes. Bet lielā parāda dēļ pašvaldībai “sasietas rokas” (5)

Ilustratīvs attēlsIlustratīvs attēls

Liepājas pusē cilvēki jūt līdzi ģimenei, kura 27.janvārī palika bez pajumtes – nodega mājoklis Virgas pagasta Paplakā, tomēr tā kā ģimenei ir lieli parādi pašvaldībai esot sasietas rokas atbalsta sniegšanā, vēsta portāls “liepajniekiem.lv”.

Četri bērni un trīs pieaugušie ir apmetušies pie radiniekiem Pagastā neesot brīva dzīvojamā fonda, ir tikai trīs vienistabas dzīvokļi, no kuriem ģimene atteikusies, tie ir par mazu. “Paplakā un Virgā dzīvokļi ir uz izķeršanu, jo šeit ir uzņēmums “Kurzemes gaļsaimnieks” ar 300 darbiniekiem,” saka atbildīgā amatpersona.

Kā norāda amatpersonas, daudzbērnu ģimenei par iepriekšējo dzīvokli ir parāds – tūkstoš eiro.

“Tā ir bezatbildība – gadiem nemaksāt par dzīvokli, ja ir labi situēti, ja ir darbs. Šī lielā parāda dēļ pašvaldībai ir daļēji sasietas rokas. To mēs bieži atgādinām parādniekiem – ja jums kaut kas ārkārtējs atgadīsies, mums būs grūti jums palīdzēt,” portālam uzsvēra Virgas pagastā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Nepieciešams braukt uz Pierīgu uz Muciniekiem,tur bēgļiem ir ideāli apstākļi, neaizmirstiet tikai pieaicināt ta vairāk ārzemju žurnālistus, krievu arī ,lai redz, ka latvijas valsts uzņem cietušo daudzbērnu ģimeni., ES līdzekļi taču izdalīti daudz

  2. Ja jau pašvaldība zin, ka cilvēkiem ir darbs un labi situēta šī ģimene, tad lai apskatās cik nodokļos jums ir atstājuši.

  3. Kad uz skatuves uznāca Visu Latvijai , viņiem ierosināju, ka jāveic ugunsdzēsējiem māju apsekošana , lai nenotiek tāda nelaime. Bija klusums , man pat neatbild’\eja. Var runāt , ka nav valstij tiesības līzt privātīpašumā. Labi, tad kāpēc tagad prasa pagastam – valsts pārstāvim palīdzību? VisuLatvijai ir 100% vainīga ar Raivi Dzintaru priekšgalā, fašists

  4. Vai viņus nevar tajā A.Bērziņa īpašumā iemitinitāt,kuru viņš taisīja par 180 tūkstošiem Ls ? Netā (un ne tikai) bija ziņa par NEGODĪGI iegūtām ES naudām,tad kāpēc kavējamies ?

  5. Ko tad nu tagad darīsiet,slīcināsiet ?

Draugiem Facebook Twitter Google+