×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
25. novembris, 2014
Drukāt

Daudzbērnu ģimenēm Rīgā būs pieejami labāki dzīvokļi

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Dzīvokļu rindā esošās daudzbērnu ģimenes un personas bez parādiem Rīgā varēs pretendēt uz labākiem dzīvokļiem. To paredz otrdien Rīgas domē atbalstītie grozījumi noteikumos par palīdzības sniegšanas kārtību dzīvokļa jautājumu risināšanā.

“Atbalstījām šos grozījumus, jo tie uzlabos daudzbērnu ģimeņu stāvokli. Tie paredz, ka ar atsevišķu istabu tiks nodrošināti ik divi bērni no septiņu gadu vecuma. Līdz šim bija noteikts, ka atsevišķa istaba bērnam pienākas no deviņu gadu vecuma. Tāpat noteikumi uzlabos to īrnieku stāvokli, kuriem nav parādu. Izvietojot īrniekus no pašvaldības dzīvojamām telpām, viņi varēs saņemt atsevišķus dzīvokļus ar ērtībām,” sacījis Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Vjačeslavs Stepaņenko.

Kopumā dzīvokļu rindā šā gada 30. oktobrī bija reģistrētas 4730 personas (ģimenes), no tām 2728 ir denacionalizēto namu īrnieki. Laikā no šā gada 1. janvāra līdz 30.oktobrim palīdzības saņemšanai reģistrētas 675 personas (ģimenes), no tām 73 ir daudzbērnu ģimenes, kuru aizgādībā ir trīs un vairāk bērni.

Grozījumi saistošajos noteikumos par palīdzības sniegšanas kārtību dzīvokļa jautājumu risināšanā izstrādāti, ņemot vērā no iedzīvotājiem un Rīgas domes deputātiem saņemtos priekšlikumus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+