Mobilā versija
+2.3°C
Kazimirs, Izidors
Piektdiena, 24. marts, 2017
17. septembris, 2014
Drukāt

Daudzbērnu māmiņām dāvina bezmaksas masāžu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Masāžas studiju tīkls “Figura Line” ir pievienojies ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu realizētajai Latvijas daudzbērnu ģimeņu atbalsta programmai. Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes karte” īpašniekiem piedāvā ne vien izdevīgus masāžas abonementu iegādes nosacījumus, bet arī sagatavojuši lielisku dāvanu – pirmo limfas stimulācijas masāžu bez maksas.

“Jebkura māmiņa pirmām kārtām ir arī sieviete. Un tā, kura labi jūtās un ir apmierināta ar sevi, ir spējīga būt par lielisku mammu ar pilnu atdevi,” pārliecināta “Figura Line” pārstāve Laura Dekšenieks.

“Iesaistoties Goda ģimenes apliecību programmā, vēlējāmies ne vien padarīt pieejamākus savus pakalpojumus tām, kuras audzina trīs vai vairāk bērnus, bet arī viņas visas kā īpaši iepriecināt. Tādēļ dāvinām viņām iespēju bez maksas izbaudīt limfas stimulācijas masāžu, kas uzlabo ne tikai pašsajūtu un figūru, bet arī dod enerģijas pieplūdumu, ko noteikti novērtēs arī viņu bērni.”

“3+ Ģimenes kartes” īpašnieces tiek aicinātas vērsties sev ērtākajā studijā Rīgā, Cēsīs, Daugavpilī, Jelgavā, Līvānos, Ogrē, Preiļos, Rēzeknē, Siguldā vai Valmierā.

Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes karte” ir valsts veidota atbalsta sistēma daudzbērnu ģimenēm, kas reizē kalpo arī kā apliecinošs dokuments tam, ka ģimenē aug trīs un vairāk bērni vecumā līdz astoņpadsmit gadiem. Šīs kartes saņemšanai var reģistrēties interneta vietnē www.godagimene.lv

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+