×
Mobilā versija
+11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
3. marts, 2016
Drukāt

Daudzbērnu māte noslīcina jaunāko bērnu; lietu nodod kriminālvajāšanai (7)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Kriminālvajāšanai nodota lieta par jaundzimuša bērna nonāvēšanu, informēja Valsts policija.

Pērnā gada septembrī Valsts policijas Saldus iecirknī no vairākiem vietējiem iedzīvotājiem tika saņemts iesniegums, kurā viņi pauda bažas par iespējamu jaundzimuša bērna nāvi.

Kaimiņi bija ievērojoši sievieti stāvoklī, bet pēc grūtniecības beigām bērniņš netika manīts. Pārbaudot informāciju, policija aizturēja 1993.gadā dzimušu sievieti. Balstoties uz viņas sniegtajām ziņām, jau tajā pašā dienā mežā tika atrasts zīdaiņa līķis. Par notikušo policija uzsāka kriminālprocesu par slepkavību, ja noslepkavota persona, vainīgajam apzinoties, ka tā ir bezpalīdzības stāvoklī.

Izmeklēšanas gaitā tika noskaidrots, ka sievietei jau ir trīs mazgadīgi bērni. Ceturtais bērniņš ģimenē nebija gaidīts. Grūtniecības laikā sieviete nebija vērsusies pie ārsta, un bērnu viņa dzemdēja mājās, bez mediķu klātbūtnes. Ekspertīzē tika noskaidrots, ka bērns piedzimis vesels un dzīvotspējīgs. Viņa nāves cēlonis ir noslīkšana.

Policija ir noskaidrojusi mirušā bērna tēva personību. Viņš ir arī sievietes pārējo bērnu tēvs un dzīvoja kopā ar viņiem. Šī ģimene jau agrāk bija Sociālā dienesta redzeslokā, bet bērnu māte regulāri sadarbojās ar iestādi, tādējādi neradot nepieciešamību ģimeni pastiprināti uzraudzīt.

Šobrīd policija lietas izmeklēšanu ir pabeigusi, un tā nosūtīta prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Cik tas ir noželojami! Atbildēt

  Vai tēviņš regulāri .. sievieti nezina, kas ir …PREZERVATĪVS?
  Tas več-veidīgo 2-kājaino radījumu TRULUMS ir vnk neaprakstāms- redz tikai sievietes …caurumu un tik .. …ir par STULBU, lai pielektu .. sekām … Gan jau tēviņš bija tas ietrosinātājs kārtējo paša .. noslīcināt …

  • Nožēlojams te ir tas, ka tu centies attaisnot slepkavu sievieti, uzveļot morālu atbildību vīrietim. Jā, viņš arī droši vien varēja sakarīgāk organizēt savas ģimenes dzīvi. Taču SLEPKAVU SIEVIETI tas nekādi neattaisno un nav nekāda pamata novērst uzmanību no tā, KO šī sieviete izdarīja – maza bērna slepkavību!

 2. sterilizēt

 3. nu paareejie ar bez maates paliks…

 4. Ta nu gan .. Kakiti pat nevar noslicinat, a te cilveku mazu. Cuka gatava, sodit ar 50 gadus cietumu, maitu.

  • Ko ….bērnu pārdot??? Smadzenes ir???? Ir tak glābējsilītes pa visu Latviju….tur varēja arī mazo atstāt

  • ..
   Parasti tie lielākie alimentu nemaksātāji par saviem .. ir tie lielākie bļāvēji pret …sievieti…
   Vai smadzenes dzērājs fāters atspādījis, ja nespējīgs iedziļināties, ka LV katra otrā ir tāda trulu tēviņu .. sieviete – nu kā šī… Vēkl jau nav teikts, ka tieši sieviete noslīcināja to jaundzimušo bērnu …

Draugiem Facebook Twitter Google+