Latvijā
Novados

Daudzdzīvokļu nama ugunsgrēkā Jūrmalā cietis cilvēks 0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA

Vakar daudzdzīvokļu nama ugunsgrēkā Jūrmalā cietis viens cilvēks, portāls LA.lv uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukumu uz Ērgļu ielu Jūrmalā, kur divpadsmitstāvu mājā bija jūtams sadūmojums, VUGD saņēma plkst. 21.14. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka devītā stāva dzīvoklī deg elektrības sadales skapis 5m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no piedūmotā dzīvokļa evakuējās divi cilvēki, no kuriem viens bija cietis un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Plkst. 22.54 ugunsgrēks tika likvidēts.

Ugusdzēsēju palīdzība bija nepieciešama arī Liepājā, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka no otrā stāva logiem nāk dūmi un tajā deg gāze no gāzes balona, griesti un sadzīves mantas 1m2 platībā. No piedūmotā dzīvokļa ugunsdzēsēji glābēji izglāba vienu cilvēku.

Plkst. 14.06 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības instalācija, elektrības sadales skapis, vieglā automašīna, siena un durvis, šķūnis un sodrēji ēkas dūmvadā. Kopumā VUGD saņēma 46 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu un 25 uz glābšanas darbiem, bet 11 no izsaukumiem bija maldinājumi.

LA.lv