Mobilā versija
+2.1°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
1. marts, 2016
Drukāt

Daudzfunkcionālais pavārs

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kompānija “Breville” radījusi ēdiena pagatavošanas ierīci, kura vienā brīdī spēj veikt uzreiz sešas funkcijas.

Tā kā daudzus ēdienus pirms cepšanas nepieciešams sautēt vai vārīt, ar iepriekšējiem zemās temperatūras katliem to visu izdarīt nebija iespējams. “Fast Slow Pro” dod iespēju katlu ieslēgt un atstāt līdz pat ēdiena pagatavošanas beigām – tas būs izdarījis visas nepieciešamās lietas – gan izsautējis, gan uzvārījis utt. Tas arī ļauj izvairīties no vairākiem netīriem traukiem, jo viena mašīna izdara visu. Diemžēl ierīcei trūkst savienojamības ar speciālu lietotni, kas ļautu to darbināt no mājām vai blakus istabas – vairāk nekā 200 eiro vērtam katlam tas pienāktos.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (2)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+