×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
14. augusts, 2015
Drukāt

Daudzi romu tautības cilvēki brauc prom no Latvijas labākas dzīves meklējumos (9)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Normunds Rudēvičs .

Daudzi romu tautības cilvēki brauc prom no Latvijas labākas dzīves meklējumos, piektdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Latvijas Čigānu biedrības vadītājs Normunds Rudēvičs.

Viņš uzsvēra, ka atklāta diskriminācija pret Latvijā dzīvojošiem romiem jeb čigāniem nav novērojama, taču darbu atrast viņiem ir grūti.

“Attiecībā uz romiem Latvijā kompleksi ir jārisina nodarbinātības, izglītības, mājokļa un veselības aprūpes jautājumi,” sacīja Rudēvičs.

Tāpat viņš pauda, ka ir bijuši gadījumi, kad romu tautības jaunieši Latvijā iegūst labu izglītību, bet viņiem šeit darbs neatrodas, un viņi izvēlas doties darba meklējumos uz Spāniju, Lielbritāniju vai Īriju.

16.augustā Rīgā plānots Starptautiskais romu tautības kongress.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Meklē lielāku narkotirgu.

 2. ” … labākas dzīves meklējumos … ”
  Tie arī ir atslēgas vārdi.
  Kā jāstrādā – izrādās, abas rokas kreisās !

  “Attiecībā uz romiem Latvijā kompleksi ir jārisina nodarbinātības, izglītības, mājokļa un veselības aprūpes jautājumi,”…
  Un viss jāiebāž čiganam mutē, viņam pašam nemaz nepiepūloties ?

 3. 12.aug.pl.9.00 Radio Rīga 1 raidījumā “Kā labāk dzīvot” kāda mūsu sieviete bija aizrādījusi vienam krievvalodīgajam , lai uzvedas tirīgi-šis krievs atbildēja latvietei:-kad mūsējie atnāks- viņai pirmai pārgriezīs rīkli…kur ir mūsu grošības iestādes!? Labi zinam, ka līdzīgus ”bēgļu” no1939.g…. un viņu pēcnācēju draudus un pazemojumus mēs ”saņemam”’ ikdienas…(bell)

 4. Laimīgu taciņu!

  Bet Mums/Jums Latviešiem, palikušajiem Latvijā (daudzi gribētu aizbraukt, Bet Nevar! Beidzot labākā ikdienā dzīvot un strādāt! Jo piesprādzēti pie Latvijas ikdienas, Jo bērns iet skolā un Mamma, gandrīz nespējīga sevi aprūpēt, uzturēt) (bet gadi lido vēja spārniem un Mēs kļūstam vecāki!). Bet palikušajiem, kuriem tiešām nav vienalga, kas dzīvos drīz vien viņu kāpņu telpā, blakus sētā, pilsētā ir Jāorganizējas un Momentāli Jājiet Organizētās Demonstrācijās Pilsētu ielās! Tūkstošiem, nevis 100 cilvēku! Un Jāprotestē, pret Nevēlamu Mums vēstures pavērsienu! Nevajag Mums Dienvidniekus! Slinkās, strādāt negribošās tautas! Un Galvenais! ka Mums/Jums pašiem nav kur strādāt! Nekāda Krīze nav Beigusies! tas ir Blefs, acu aizmālēšana! Ir Jāprotestē pret imigrantu ievešanu Latvijā, Pret Latviešu tautas gribas! Lai to Zemju Kolonisti paši tiek galā ar savām bijušajām Kolonijām! Anglija, Francija, Holande, Spānija! Tālāk pa Grieķiju tos bēgļus laist nedrīkst! Mēs paši Nabagi, nav Ekonomiskā attīstība! Kādi bēgļi! tas ir jāpasaka Briselei acīs, lai Pielec un ir jāmeklā citi lēmumi, lai apturētu āfrikas, arābu bēgļu iekļūšanu eiropā, itīpaši mūsu pusē!

 5. laimigu tacinu!zagt un zilet un smaukties vien grib!

 6. LAI TIK BRAUC .ANGLIJA JAU PILNA AR VINJIEM, NE JAU STRAADAAT BRAUC, BET PEEC PABALSTIEM GAN.

 7. Kādi vēl tur romi, čigāni, un viss!!!

 8. kuram no džauriem ir tā labā izglītība, nu nevienu nezinu

 9. lai tik brauc, strādāt jau tāpat nemāk.

Draugiem Facebook Twitter Google+