Horoskopi un mistika
Horoskopi

Daudziem uzsmaidīs veiksme! Horoskopi 3.janvārim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Daudzām zodiaka zīmēm aizliegts risināt finanšu jautājumus – nauda šodien ir sensitīva tēma, un jautājumus par to ieteicams risināt citu dienu. Neskatoties uz to, veiksmīga diena dažādiem darījumiem, mācību uzsākšanai un tiem cilvēkiem, kas tiecas augstāk pa karjers kāpnēm. Jāatceras par saviem tuviniekiem, mīļajiem cilvēkiem un savu pašsajūtu.

Auns

Šodien Auniem ir veiksmīga diena, daudz optimisma! Ja tev pašam ir sajūta, ka esi izsmēlis savus spēkus, meklē kādu, kas tevi iedvesmo, tev tas ļoti palīdzēs. Ja tev tuvākajās dienās ir jāpieņem kāds svarīgs lēmums, šī ir laba diena, lai padomātu par to.

Vērsis

Vēršiem šī būs dažādu veiksmīgu nejaušību diena. Iespējama negaidīta veiksme, piemēram, loterijā. Šajā dienā nevajadzētu pieņemt sasteigtus lēmumus, bet analizēt situāciju kopumā. Nav vēlams sākt projektus un jaunus darbus: tu tos nevarēsi pabeigt.

Dvīņi

Dvīņiem šodien jāiemācās pieņemt to, ka nevar vari būt centrālā persona – iemācīties būt ēnā un būt kādam “labā roka” arī ir ļoti lieliskas prasmes. Attiecībās svarīgi atcerēties, ka tu esi vienā komandā ar savu partneri – ja viņš zaudē, zaudē arī tu. Šodien kritiski jāizvēlas cilvēki, kuru palīdzība tev ir nepieciešama: juristi, celtnieki, ārsti.

Vēzis

Šodien Vēzim jāiemācās atteikties no tādas sliktas rakstura īpašības kā egoisms. Šodien tu nebūsi centrālā persona un samierinies ar to. Pirmajā vietā būs tie cilvēki, kuriem būs nepieciešama tava palīdzība vai uzmanība. Nepiešķir pārāk lielu nozīmi ilūzijām un nelolo sapņus par lietām, kur galarezultāts vēl nav zināms.

Lauva

Lauvām šodien gaidāma romantiska diena. Tāpat šodiena ir piemērota tam, lai tu demonstrētu savu potenciālu profesionālajā jomā. Svarīga diena vecākiem, pedagogiem, radošiem cilvēkiem, ceļotājiem. Dažādas ķibeles, iespējams, sagaidāmas, ja šķērsojat robežu, kā arī ar dažādiem dokumentiem. Šī diena nav piemērota darījumu slēgšanai.

Jaunava

Šodien Jaunavas jutīsies apspiestas no sava tuvinieki, kolēģu un draugu puses. Iespējams, ka pie tevis ieradīsies negaidīti ciemiņi. Veiksmīga diena, lai uzsāktu jaunus projektus un darbus.

Svari

Svariem vajadzētu izmantot jaunas pazīšanās un dibināt jaunus kontaktus, tie vēlāk var ļoti noderēt. Liela iespēja, ka šajā dienā tu satiksi kādu senu draugu vai pat mīlestību. Veiksmīga diena projektiem un līgumiem, kuru sadarbības partneri ir ārzemnieki.

Skorpions

Skorpioni šodien var saņemt dāvanas, laimestu, avansu vai uz ielas atrast naudu. Tomēr no finansiālā viedokļa neveiksmīga diena ieguldīt naudu uzņēmumos, projektos, nekustamajā īpašumā. Kategoriski aizliegts šajā dienā aizņemties naudu!

Strēlnieks

Šodien Strēlniekiem ir viena no laimīgākajām un veiksmīgākajām dienām. Taču šodien tev jāvelta uzmanība savai veselībai un pašsajūtai. Ieteicams kontrolēt savas ambīcijas un neizvirzīt savas vajadzības augstāk par tuvu cilvēku interesēm.

Mežāzis

Mežāzi, šodien tev jāiemācās lietas uztvert ar humoru un neveiksmes kā pieredzi, no kuras tev ir jāapgūst mācība. Nav labākais brīdis izrādīt iniciatīvu un traukties “pa galvu, pa kaklu” uz savu mērķi. Laba diena sarunām – gan ar savu mīļoto cilvēku, gan ģimenes locekļiem, gan kolēģiem – šajās sarunās tu atklāsi daudz noderīgu lietu.

Ūdensvīrs

Šī diena attaisnos tavas cerības. Nav izslēgts, ka rezultāts kaut kam gaidītam pārsniegs tavas cerības. Liela veiksme tevi pavadīs komandas darbā, tāpēc vari darīt visu to, pie kā nestrādā viens pats. Lielisks brīdis uzsākt, piemēram, mācības vai studijas. Nav vēlams risināt finanšu jautājumus.

Zivis

Zivīm vajadzētu rēķināties ar to, ka dažās situācijās autoritāte pieder citai personai. Nevajadzētu pretendēt uz “augstiem plauktiem”, ja neesi pārliecināts, ka vari tur uzkāpt. Atceries teicienu – kas augstu kāpj, tas zemu krīt!

LA.lv