×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
19. februāris, 2012
Drukāt

Daudzviet apgrūtināti braukšanas apstākļi

sniegs3

Šovakar uz valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem ir apgrūtināti braukšanas apstākļi, liecina “Latvijas Valsts ceļu” (LVC) operatīvā informācija. Patlaban visā Latvijā snieg un putina, gaisa temperatūra ir no mīnus 4 līdz plus 1 grādam.

Braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem autoceļiem ir apgrūtināti Rīgas apkārtnē un Jelgavas, Bauskas, Valmieras, Ainažu virzienos. Autoceļi ir sniegoti, brauktuves atkārtoti tīra un kaisa.

Ventspils virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Rīga-Strazde. Autoceļi ir sniegoti, brauktuves atkārtoti tīra un kaisa. Liepājas virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Rīga-Skrunda. Autoceļi ir sniegoti, brauktuves atkārtoti tīra un kaisa.

Daugavpils virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Rīga-Daugavpils, posmā Jēkabpils-Varakļāni, posmā Špoģi-Medumi un uz Daugavpils apvedceļa. Autoceļi ir sniegoti, vietām veidojas apledojums, brauktuves atkārtoti tīra un kaisa.

Siguldas virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Rīga-Raunas pagrieziens. Autoceļi ir sniegoti, brauktuves atkārtoti tīra un kaisa.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi ir visā Latvijas teritorijā. Autoceļi ir sniegoti, vietām apledojuši. Brauktuves tīra un kaisa.
Vietējie ceļi ir daudzviet sniegoti un apledojuši. Brauktuves tīra atbilstoši ceļu uzturēšanas klasēm un veic bīstamo posmu pretslīdes apstrādi.

LVC aicina autovadītājus izvēlēties laika un ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un atcerēties, ka ceļu ziemas uzturēšanas līmenis uz dažādas nozīmes ceļiem būtiski atšķiras un laika apstākļu ietekmē ceļa stāvoklis var strauji mainīties.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+