Latvijā
Sabiedrība

Daudzviet jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem 0

Foto-Shutterstock

Daudzviet valsts autoceļu tīklā ir uzsākti ceļu remontdarbi un līdz ar to autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, LA.lv informēja VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Ievērojamākie satiksmes ierobežojumi šobrīd ir ieviesti uz Ventspils šosejas (A10), kur būvdarbi norisinās trīs posmos – Babītes novadā, Jūrmalā aiz tilta pār Lielupi un uz tā, kā arī garākā posmā Tukuma novadā. Satiksmi tur regulē ar luksoforiem un ir noteikts ātruma ierobežojums. LVC atgādina, ka intensīvas satiksmes plūsmas laikā iespējami sastrēgumi, kā arī ir jārēķinās ar papildu laiku, lai šos posmus šķērsotu.

Satiksmes ierobežojumi ir arī uz autoceļa Rēzekne – Daugavpils (A13) posmā no Daugavpils līdz Medumiem, kur 12 km garā posmā satiksmi regulē četri luksoforu pāri. Tur paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir nepilna stunda.

Tāpat ierobežojumi ir uz autoceļa starp Rēzekni un Ludzu (A12) ceļa Ludzas pusē. Arī tur satiksmi regulē luiksofori un ceļā jāpavada papildu 20 minūtes.

Vēl ir ieviesti satiksmes ierobežojumi un satiksmi regulē ar luksoforiem remontdarbos uz tilta pār Tirzu uz autoceļa Smiltene – Velēna – Gulbene, uz Daugavpils šosejas ceļa pārvada pie Pļaviņām, kā arī pieejā Rīgas HES no Salaspils puses (A5), kur satiksme ir organizēta ar ceļa zīmēm.

LA.lv