×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
1. februāris, 2018
Drukāt

Daudzviet Latvijā apgrūtināti braukšanas apstākļi; jārēķinās ar ilgāku laiku ceļā

Foto EPA/LETAFoto EPA/LETA

Rīgas apkārtnē, Zemgalē, Vidzemē, vietām Kurzemē apledojuma un sniega dēļ ir apgrūtināti braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, aģentūru LETA informēja VAS “Latvijas Valsts ceļi”.

Šorīt braukšanas apstākļi ir apgrūtināti pa Siguldas šoseju no Vangažiem līdz Līgatnei, Valmieras šoseju no Murjāņiem līdz Braslas tiltam, Rīgas apvedceļu no Salaspils līdz Babītei, Daugavpils šoseju no Ogres līdz Pļaviņām, Bauskas šoseju no Rīgas līdz Iecavai, Jelgavas šoseju, Liepājas šoseju no Rīgas līdz Anneniekiem, Ventspils šoseju no Rīgas līdz Usmai un Kokneses šoseju.

Apgrūtināta braukšana pa reģionālajiem autoceļiem ir Rīgas, Aizkraukles, Balvu, Bauskas, Cēsu, Dobeles, Gulbenes, Jelgavas, Kuldīgas, Limbažu, Madonas, Ogres, Talsu, Tukuma, Valkas, Valmieras un Ventspils apkārtnē.

Sniegotos un slidenos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 132 VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienības.

Autovadītāji tiek aicināti izvēlēties laika apstākļiem un ceļa segumam atbilstošu braukšanas stilu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+