Mobilā versija
-0.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Svētdiena, 4. decembris, 2016
3. aprīlis, 2012
Drukāt

Daudzviet Latvijā ielu bedrēs iestādīti ziedi

bedre

Daudzviet Latvijā ielu bedrēs šonedēļ iestādīti ziedi, taču savdabīgās akcijas īstenotāji nav zināmi, novēroja aģentūra BNS. Bedres ir norobežotas, un pie tām uzstādīts uzraksts “Redzi? Bedre!”.

Ziedošas bedres redzamas Tukumā, Daugavpilī, Siguldā, Ogrē, Jelgavā, Liepājā un citviet.

Liepājā bedres uzziedējušas Tukuma, kā arī Brīvības ielā.

Liepājas Komunālās pārvaldes ceļu nozares vadītājs Mārtiņš Jākobsons atzina, ka pats šādu ziedošu bedri manījis Tukuma ielā, taču viņam puķu stādītāji nav zināmi.

“Šī akcija nav agresīva, bet gan pozitīvi un kulturāli ar ziediem pievērsta uzmanība tam, ka šīs bedres ir un tās vajadzētu salabot,” vērtēja Jākobsons.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+