Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
26. oktobris, 2013
Drukāt

Daugavā pieķer maluzvejniekus (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts vides dienesta (VVD) Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes inspektori sadarbībā ar Valsts policijas Prevencijas nodaļas darbiniekiem šonakt Daugavā pie Rīgas hidroelektrostacijas (HES) pieķēruši trīs maluzvejniekus.

VVD Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes vecākais inspektors Gints Zemitāns aģentūrai LETA pastāstīja, ka divus maluzvejniekus ap plkst.3 naktī izdevies aizturēt kopā ar tīkliem un kastēm ar zivīm, bet trešais pamanījis, ka aiztur divus pirmos, un paspējis savu tīklu izmest upē, tādēļ nav aizturēts.

Maluzvejnieku nelikumīgi iegūtais loms bijis divi laši un viens taimiņš. Par šo pārkāpumu viņiem draud naudassods no 200 līdz 500 latiem, kā arī nāksies atlīdzināt videi nodarīto kaitējumu – samaksāt 300 latus par katru lasi.

Vīriešiem konfiscēti divi tīkli – katrs aptuveni 50 metrus garš, kā arī gumijas laiva.

Uz notikuma vietu izsauktie Valsts policijas darbinieki no Salaspils noskaidrojuši abu aizturēto vīriešu personību, un izrādījies, ka viens no viņiem jau iepriekš divreiz sodīts par maluzvejniecību.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+