Mobilā versija
°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
26. oktobris, 2013
Drukāt

Daugavā pieķer maluzvejniekus (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts vides dienesta (VVD) Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes inspektori sadarbībā ar Valsts policijas Prevencijas nodaļas darbiniekiem šonakt Daugavā pie Rīgas hidroelektrostacijas (HES) pieķēruši trīs maluzvejniekus.

VVD Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes vecākais inspektors Gints Zemitāns aģentūrai LETA pastāstīja, ka divus maluzvejniekus ap plkst.3 naktī izdevies aizturēt kopā ar tīkliem un kastēm ar zivīm, bet trešais pamanījis, ka aiztur divus pirmos, un paspējis savu tīklu izmest upē, tādēļ nav aizturēts.

Maluzvejnieku nelikumīgi iegūtais loms bijis divi laši un viens taimiņš. Par šo pārkāpumu viņiem draud naudassods no 200 līdz 500 latiem, kā arī nāksies atlīdzināt videi nodarīto kaitējumu – samaksāt 300 latus par katru lasi.

Vīriešiem konfiscēti divi tīkli – katrs aptuveni 50 metrus garš, kā arī gumijas laiva.

Uz notikuma vietu izsauktie Valsts policijas darbinieki no Salaspils noskaidrojuši abu aizturēto vīriešu personību, un izrādījies, ka viens no viņiem jau iepriekš divreiz sodīts par maluzvejniecību.

Pievienot komentāru

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+