×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
13. aprīlis, 2017
Drukāt

“Daugavas” stadionā futbolu varētu spēlēt pēc diviem gadiem (2)

foto - Evija Trifanova/LETAfoto - Evija Trifanova/LETA

Futbola spēles stadionā “Daugava”, Rīgā, varētu sākt notikt ne ātrāk kā 2019.gada vasaras otrajā pusē, plāno Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Sporta departamenta direktors Edgars Severs.

Viņš skaidroja, ka spēles pēc aptuveni diviem gadiem stadionā varētu notikt, ja tam netraucēs pārējā stadiona teritorijā notiekošie būvdarbi. Stadiona tribīnēm jābūt gatavām līdz 2018.gada dziesmu un deju svētkiem, savukārt pēc tiem rudenī plānots sākt centrālā laukuma pārbūvi, kam vajadzētu noslēgties aptuveni gada laikā.

Ņemot vērā situāciju ar “Skonto” stadionā esošās kustamās mantas demontāžu, kas apdraud gaidāmo Latvijas un Portugāles valstsvienību spēles norisi, Severs zināja teikt, ka “Daugavas” stadiona darbinieki kontaktējas ar Latvijas Futbola federāciju (LFF) un ir iespējama sadarbība, izmantojot “Daugavas” stadiona krēslus un apgaismojumu.
Saistībā ar sēdvietu un lampu izmantošanu speciālistiem gan vēl būtu jāvērtē to savietošanas tehniskās nianses, taču tas varētu būt viens no vairākiem iespējamajiem situācijas risinājumiem, pauda IZM pārstāvis.

IZM ieskatā situācija ar “Skonto” stadionu būtu jāatrisina LFF, nodrošinot Latvijas futbola izlases spēļu norisi šajā sporta objektā. Severs norādīja, ka valstij ir ierobežotas iespējas risināt radušos situāciju. “LFF vada un koordinē šo sporta veidu, kā arī organizē spēles. No mūsu [IZM] puses īstenojam un sakārtojam mūsu īpašumā esošo “Daugavas” stadionu, kur apstiprināti konkrēti projekti, kur arī būs uzlabota arī futbola infrastruktūra, bet tas nebūs ne pēc gada, ne pēc diviem,” teica Severs. Viņš skaidroja, ka stadionā “Daugava” sākti būvdarbi, bet citas opcijas, kā varētu līdzēt šajā situācijā, ir ierobežotas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Rīgā nav NEVIENA mūsdienīga sporta stadiona, NEVIENAS normālas koncertzāles. Kur ir tā Eiropas plaukstošā pilsēta?

Draugiem Facebook Twitter Google+