×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
13. aprīlis, 2016
Drukāt

“Daugavas stadiona” vadība vēlas būvei nacionālā interešu objekta statusu

Foto: LETAFoto: LETA

“Daugavas stadiona” vadība vēlas būvei nacionālā interešu objekta statusu, kas varētu palīdzēt projekta īstenošanai, trešdien Dziesmu un deju svētku padomē teica “Kultūras un sporta centra “Daugavas Stadions” valdes loceklis Elmārs Martinsons.

Viņš informēja, ka pašlaik būvniecības iecere iesniegta būvvaldē, un nākamais solis ir izsludināt iepirkumu par projektēšanu un būvniecību.

Kultūras ministre Dace Melbārde ieteica pēc iespējas vairāk konsultēties ar speciālistiem par iepirkuma procedūrām, lai izvairītos no pārsūdzībām, kas aizkavētu projekta realizēšanu. Bieži vien iepirkumi kavējas formālu iemeslu dēļ, viņa norādīja.

Jau ziņots, ka Daugavas stadions tiks pilnībā atjaunots un pārveidots – tiks izveidotas jaunas papildu tribīnes un izbūvēti jauni objekti. Projektu ieviesīs valsts akciju sabiedrība “Kultūras un sporta centrs “Daugavas stadions”” sadarbībā ar Rīgas pilsētas pašvaldību. Stadiona atjaunošanu un jaunu objektu izbūvi finansēs no Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzekļiem 40 191 396 eiro apmērā, ko papildinās valsts līdzfinansējums 7 092 600 eiro apmērā.

Daugavas stadionā tradicionāli notiek deju svētku koncerti. Nākamie dziesmusvētki notiks 2018.gadā, kad Latvija atzīmēs simtgadi.

Dziesmu un deju svētku padome ir konsultatīva institūcija, kuras darbības mērķis ir sekmēt Dziesmu un deju svētku procesa ilgtspēju un tradīcijas tālāknodošanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+