Daugaviņa bullītis atnes “Senators” uzvaru 0

Kasapra Daugaviņa realizētais pēcspēles metiens atnesa Otavas “Senators” uzvaru NHL mačā pret Ņujorkas “Rangers” – 3:2.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā

Otaviešiem vārtus pamatlaikā guva Jakovs Silverbergs un Mika Zibanejads, savukārt, ņujorkiešiem izcēlās Raiens Kalehens un Raiens Makdonahs.

Pēc nospēlētām 60 minūtēm rezultāts bija neizšķirts un arī papildlaikā uzvarētāju noskaidrot neizdevās. Pēcspēles metienu sērija bija ļoti intriģējoša, un izšķiroša izrādījās septītā kārta, kad Daugaviņš realizēja ļoti skaistu izgājienu, pārspējot “Rangers” vārtsargu Henriku Lundkvistu.

Kopā Daugaviņš spēlēja 10:21 minūti, bloķēja trīs pretinieku metienus.

Trešajā periodā pēc sadursmes ar Krisu Kreideru savainojumu guva “Senators” pamatvārtsargs Kreigs Andersons, kuram ir labākais atvairīto metienu procents NHL (95,2). Komanda no fārmkluba izsaukusi vārtsargu Robinu Leneru.

Otava ar 18 spēlēs iegūtiem 22 punktiem Austrumu konferencē ieņem septīto vietu, tikmēr Ņujorka (16-18) ir astotie.