Ņižņijnovgorodas “Torpedo” spēlētājs Kaspars Daugaviņš Kontinentālās hokeja līgas spēlē “Arēnā Rīga”, kurā tiekas Rīgas “Dinamo” un Ņižņijnovgorodas “Torpedo” komandas.

Daugaviņa vārti neglābj “Torpedo” no zaudējuma Maskavā un sērijā 0

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš otrdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences pusfināla piektajā mačā guva vārtus, bet viņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo” komanda, ko trenē Latvijas speciālisti Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, izbraukumā ar 2:3 (1:1, 0:0, 1:2) piekāpās Maskavas CSKA un cieta zaudējumu visā sērijā.
Sērijā līdz četrām uzvarām “Torpedo” zaudēja ar 1-4, līdz ar to noslēdzot sezonu.
Lai gan jau ceturtajā minūtē viesi no Ņižņijnovgorodas izvirzījās vadībā, kad rezultātu atklāja Vjačeslavs Kuļomins, CSKA mača gaitā panāca 3:1. Vispirms Simons Jalmarsons pirmajā trešdaļā izlīdzināja rezultātu, bet noslēdzošā perioda pirmajā pusē pa vārtiem guva Romāns Ļubimovs un vēlreiz Jalmarsons.
Tiesa, “Torpedo” nepadevās, turklāt tieši Daugaviņš vairākumā ar metienu no pāris metru attāluma 54.minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Tomēr viesiem neizdevās panākt neizšķirtu, turklāt spēles ritējumu viņu labā negatīvi ietekmēja arī Kārtera Eštona noraidījums nepilnas trīs minūtes līdz pamatlaika beigām.
Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 19 minūtes un 19 sekundes, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un uzvarēja vienā no trim iemetieniem.
Šīs sezonas 11 izslēgšanas spēlēs Daugaviņš guva trīs vārtus un veica divas rezultatīvas piespēles, kamēr regulārajā turnīrā viņš 52 maču laikā atzīmējās ar 15 vārtiem un 24 rezultatīvām piespēlēm.
Tikmēr otrā Rietumu konferences pusfināla sērijas mačā pašreizējie Gagarina kausa glabātāji Sanktpēterburgas SKA izbraukumā ar 4:1 (0:0, 2:1, 2:0) pārspēja šobrīd savainojumu ārstējošā Mārtiņa Karsuma pārstāvēto Maskavas “Dinamo”, sērijā pārņemot vadību ar 3-2.
Šīs sērijas sestais mačs, kas var būt arī noslēdzošais, notiks ceturtdien Sanktpēterburgā.
Savukārt Austrumu konferencē neviena no komandām finālu vēl nav sasniegusi. Magņitogorskas “Metallurg” šobrīd sērijā atrodas vadībā ar 3-1 pret Novosibirskas “Sibirj”, kas gan iesniegusi protestu par ceturto maču un pieprasa to pārspēlēt. Savukārt Ufas “Salavat Julajev” ar 3-1 atrodas vadībā pret Omskas “Avangard”.