Daugaviņam 1+1 uzvarā pret “Panthers” 0

Kaspars Daugaviņš guva vārtus un izdarīja rezultatīvu piespēli, palīdzot Otavas “Senators” NHL spēlē izbraukumā ar 6:2 (1:1, 3:0, 2:1) uzvarēt Floridas “Panthers”.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

Kopumā latviešu hokejists spēlēja 10:42 minūtes, divas reizes meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Pēc pirmās trešdaļas rezultāts bija neizšķirts 1:1, bet 26. minūtē otaviešus vadībā izvirzīja tieši Daugaviņš, vārtu priekšā veiksmīgi pielabojot komandas biedra metienu. Kopumā šajā trešdaļā “Senators” guva trīs bezatbildes vārtus, pie trešajiem rezultatīvu piespēli nopelnīja arī Kaspars Daugaviņš, kurš mazākumā asistēja Danielam Alfredsonam. Latviešu uzbrucēju atzina par spēles otro zvaigzni.

NHL spēlē Daugaviņš vārtus nebija guvis kopš 25. novembra.

Latvietis tika atzīts par spēles otro zvaigzni.

“Ļoti labi  nospēlēja Braeins Lī, un man paveicās atrasties īstajā laikā, īstajā vietā,” vārtu guvumu komentēja Daugaviņš. “Jutos ļoti labi, jo izvirzījāmies vadībā, turkāt spēli klātienē vēroja mans tēvs. Jutos lieliski. Kādu laiku nebiju iemetis. Šī bija viena no manām labākajām spēlēm.”

Vēl vārtus “Senators” labā guva Milans Mihaleks, Bobijs Batlers, Filips Kuba un Džims O’Braiens, bet “Panthers” komandā ar precīziem metieniem izcēlās Šons Bergenheims un Šons Mataiass.

Šosezon NHL Daugaviņš jau aizvadījis 51 spēli, kurā izcēlies ar četriem vārtiem, sešām rezultatīvām piespēlēm, 12 soda minūtēm un negatīvu lietderības koeficientu -3.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā “Senators” komanda ar 68 punktiem 60 spēlēs saglabāja septīto vietu, bet “Panthers” hokejisti ar 65 punktiem 56 cīņās atrodas trešajā pozīcijā šajā pašā konferencē.