Daugaviņam 1+2 “Torpedo” sausajā uzvarā 0

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš trešdien guva vārtus un veica divas rezultatīvas piespēles, kaldinot Pētera Skudras trenētās Ņižņijnovgorodas “Torpedo” uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144

Daugaviņš sezonas iepriekšējās sešās spēlēs bija atdevis tikai vienu rezultatīvu piespēli, bet šajā mačā piedalījās visos trīs komandas vārtu guvumos, kamēr “Torpedo” viesos ar 3:0 (2:0, 1:0, 0:0) pārspēja Jaroslavļas “Lokomotiv”, kur par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs.

Daugaviņš pirmajā periodā ar rezultatīvām piespēlēm palīdzēja Maksimam Lazarevam un Denisam Barancevam gūt vārtus, kas pēc nospēlētām 11 minūtēm ļāva atrasties vadībā ar 2:0. Savukārt otrā perioda otrajā minūtē viņš pats guva vārtus, izmantodams situāciju, kurā “Severstaļ” hokejisti aizsedza skatu savam vārtsargam.

Dauagviņš šajā spēlē laukumā bija 20 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem un uzvarēja divos no trim iemetieniem.

Staņislavs Gaļimovs “Torpedo” vārtos atvairīja visas 27 pretinieku mestās ripas.

Citā KHL mačā Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Dinamo” viesos ar 5:1 (1:1, 1:0, 3:0) pārspēja Čerepovecas “Severstaļ”.

Karsums laukumā pavadītajās 15 minūtēs un vienā sekundē vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja četrus spēka paņēmienus un uzvarēja četros no pieciem iemetieniem.

Vēl trešdien Jekaterinburgas “Avtomobilist” savā laukumā ar 3:2 (0:2, 2:0, 1:0) uzvarēja Kazaņas “Ak Bars”.

Šobrīd Latvijas klubs Rīgas “Dinamo” savā laukumā tiekas ar Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto pagājušās sezonas līgas čempionvienību Sanktpēterburgas SKA.

Rietumu konferencē SKA, Maskavas CSKA un Maskavas “Dinamo” komandām ir pa 16 punktiem attiecīgi, bet Sanktpēterburgas klubam ir viena spēle rezervē.

Tikmēr “Torpedo” vienība ar 11 punktiem ir sestā, kamēr Rīgas “Dinamo” ar pieciem punktiem septiņos mačos atrodama pirmspēdējā – 12.pozīcijā.

Austrumu konferences vadībā ar 14 punktiem septiņos mačos atrodas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Pekinas “Kuņluņ Red Star” komanda, pa 13 punktiem savākušas Astanas “Baris” un Omskas “Avangard” vienības, bet pa 12 punktiem ir Kazaņas “Ak Bars” un Novosibirskas “Sibirj”.

Tāpat aizsarga Kristapa Sotnieka pārstāvētā un Arta Ābola trenētā Toljati “Lada” ar septiņiem punktiem ir 13.vietā konferencē, bet Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas “Admiral” ar trim punktiem atrodas pēdējā, 14.pozīcijā.