Daugaviņam 15 minūtes “Senators” uzvarā 0

NHL čempionātā Otavas “Senators” tikuši pie vēl vienas uzvaras, šoreiz ar 5:2 pārspējot Ņujorkas “Islanders”, bet latviešu uzbrucējam Kasparam Daugaviņam ilgākais spēles laiks kopš decembra.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Neraugoties uz neveiksmīgo spēles sākumu – 49. sekundē zaudētiem vārtiem -, Otavas senatori otrajā un trešajā periodā guva trīs vārtus pēc kārtas un svinēja pārliecinošu 5:2 uzvaru. Ar 64 spēlēs izcīnītiem 74 punktiem “Senators” austrumu konferencē ir septītie. Tikai trīs punkti vairāk ir otrajā vietā esošajai Bostonai; aiz play-off strīpas pašlaik pirmajai komandai (Vašingtona) ir septiņu punktu pārsvars.

Kaspars Daugaviņš spēlēja 15 minūtes un 26 sekundes, pa vārtiem nemeta un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu. Šīs sezonas 55 spēlēs Daugaviņš nopelnījis 10 (4+6) rezultativitātes punktus ar negatīvu -3 kopējo lietderību.