Daugaviņam 2+1 uzvarā pār “Avangard” 0

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš ceturtdien izcēlās ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē, kurā viņa un uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā, kā arī Harija Vītoliņa un Viktora Ignatjeva vadītā Maskavas “Dinamo” komanda izbraukumā ar 7:3 (1:0, 3:2, 3:1) uzvarēja Omskas klubu “Avangard”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Otrās trešdaļas 11.minūtē Daugaviņš palīdzēja Maksimam Pestuško panākt 2:0 viesu labā, kad veica metienu pa vārtiem un pēcāk sekmīgi iesaistījās cīņā par vārtsarga atsisto ripu. Trešās trešdaļas desmitajā minūtē latvietis panāca 5:2 “Dinamo” labā, noslēdzot ātro pretuzbrukumu un pārspējot pretinieku vārtsargu no salīdzinoši asa leņķa, bet trešdaļas 16.minūtē viņš panāca rezultātu 6:2, kad sāncensim viņa zonā atņēma ripu un raidīja to jau tukšajos viesu vārtos.

Daugaviņš, aizvadot otro maču pēc decembra vidū gūtā muguras savainojuma, darbojās “Dinamo” komandas pirmajā maiņā. Viņš uz ledus pavadīja 15 minūtes un 43 sekundes, veicot trīs metienus pa vārtiem, uzvarot vienā no diviem iemetieniem, nopelnot divas noraidījuma minūtes un izpildot trīs spēka paņēmienus.

Šīs sezonas 39 spēlēs 26 gadus vecais uzbrucējs guvis 16 vārtus un veicis 14 rezultatīvas piespēles, esot savas komandas rezultatīvākais spēlētājs un labākais vārtu guvējs.

Tikmēr Maskavas kluba otrās maiņas uzbrucējs Karsums šoreiz uz ledus pavadīja 13 minūtes un 11 sekundes, veicot divus metienus pa vārtiem, zaudējot vienīgajā iemetienā un izpildot vienu spēka paņēmienu.

Pēdējās piecās spēlēs “Dinamo” komanda guvusi vien divas uzvaras. Identiski pēdējos piecos mačos sacenšas arī Omskas klubs, kas ir Austrumu konferences vicelīderis.

Ar 85 punktiem 42 spēlēs “Dinamo” ieņem Rietumu konferences kopvērtējuma ceturto vietu.