Daugaviņam divas piespēles, Maskavas “Dinamo” punkts Novokuzņeckā 0

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš otrdien iekrāja divas rezultatīvas piespēles Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē, tomēr viņa un uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Dinamo” komanda, kuru vada Latvijas speciālisti Harijs Vītoliņš un Viktors Ignatjevs, izbraukumā pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 0:1) zaudēja Novokuzņeckas “Metallurg” hokejistiem.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
Krievija vismaz mēnesi zināja par terorakta gatavošanu: “Lai viņi nestāsta pasakas fejai!” 87

Maskavas klubs tādējādi pārtraucis trīs panākumu sēriju, bet “Metallurg” – trīs zaudējumu sēriju.

Līdz otrās trešdaļas astotajai minūtei “Dinamo” komanda bija nonākusi iedzinējos ar 0:2, tomēr minūti vēlāk pēc Daugaviņa izgājiena un acīgas piespēles vienus vārtus atguva Andrejs Mironovs. Trešās trešdaļas devītajā minūtē latvietis palīdzēja panākt izlīdzinājumu, piedaloties Maksima Pestuško vārtu guvumā.

Pēcāk pagarinājumā “Dinamo” hokejisti veiksmīgi izturēja divas minūtes mazākumā, tomēr sekojušajā pēcspēles metienu sērijā mājinieki bija pārāki ar 2:1.

Daugaviņš spēli uzsāka Maskavas kluba pirmajā maiņā, uz ledus pavadot 17 minūtes un 14 sekundes. Viņš veica četrus metienus pa vārtiem, kas bija dalītais lielākais skaits komandā, uzvarēja abos iemetienos, bloķēja vienu raidījumu un izpildīja vienu spēka paņēmienu.

Šīs sezonas 19 mačos Daugaviņš guvis septiņus vārtus un veicis sešas rezultatīvas piespēles, esot viens no savas komandas rezultatīvākajiem spēlētājiem.

Savukārt “Dinamo” komandas otrajā maiņā spēlējušais Karsums uz ledus pavadīja 16 minūtes un 27 sekundes. Viņa kontā divi metieni pa vārtiem, uzvara vienā no diviem iemetieniem, viens bloķēts metiens, viens spēka paņēmiens un viens izprovocēts noteikumu pārkāpums.

Kā ziņots, trīs panākumu sēriju otrdien pārtrauca latviešu uzbrucēja Jāņa Sprukta pārstāvētā Jaroslavļas “Lokomotiv” komanda, kas ar rezultātu 4:5 (1:1, 2:2, 1:1, 0:0, 0:1) izbraukumā pēcspēles metienu sērijā piekāpās turnīra vājākajai komandai Habarovskas “Amur”.

Spēles pirmajās divās trešdaļās trīs reizes vadību ieguva “Amur” hokejisti, bet “Lokomotiv” allaž atspēlējās. Noslēdzošajā trešdaļā jau “Lokomotiv” komandai vadību deva Sergejs Plotņikovs, bet piecas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām izlīdzinājumu 4:4 panāca Dmitrijs Lugins. Līdz ar to uzvarētāju nācās noskaidrot pēcspēles metienos, kuros ar 1:0 labāki bija “Amur” spēlētāji, uzvaras vārtus gūstot tieši Luginam.

Uzvarētājiem Lugins izcēlās ar diviem vārtiem un uzvaru nesošo pēcspēles metienu, bet “Lokomotiv” rindās divreiz precīzs bija zviedru uzbrucējs Martins Tērnbergs.

Sprukts, aizvadot otro maču pēc traumas izārstēšanas, šoreiz nospēlēja desmit minūtes un 40 sekundes, izceļoties ar diviem metieniem pa vārtiem un uzvarētiem sešiem no 14 iemetieniem, kuros piedalījās.

Ja “Lokomotiv” šajā mačā pārtrauca trīs panākumu sēriju, līgas vājākā komanda “Amur” guva vien ceturto uzvaru šosezon, turklāt pamatlaikā izcīnīti tikai divi panākumi.

Pie panākuma otrdien tika Vladivostokas “Admiral” komanda, kurā par aizsargu treneri strādā Latvijas speciālists Andrejs Maticins. Ar rezultātu 5:4 (0:1, 3:0, 2:3) savā laukumā pārspējot Podoļskas klubu “Vitjaz”, mājinieki pārtrauca pretinieku trīs uzvaru sēriju.

Rietumu konferences kopvērtējumā Maskavas “Dinamo” ieņem ceturto vietu ar 40 punktiem 19 spēlēs, bet “Lokomotiv” ar 26 punktiem 18 mačos atguva astoto vietu, Latvijas vienību Rīgas “Dinamo”, kas atrodas 13.pozīcijā, apsteidzot jau par astoņiem punktiem, turklāt rīdzinieki aizvadījuši par spēli vairāk.

Austrumu konferencē “Admiral” ar 19 punktiem 18 spēlēs ieņem devīto vietu, par punktu atpaliekot no “play-off” zonas.