Daugaviņam divi vārti pret “CSKA” 0

Latviešu hokeja uzbrucējs Kaspars Daugaviņš sestdien guva divus vārtus Špenglera kausa spēlē, palīdzot viņa pārstāvētajai Šveices vienībai Ženēvas “Servette” ar 4:3 (1:1, 1:2, 1:0, 1:0) pagarinājumā pieveikt Maskavas CSKA komandu no Kontinentālās hokeja līgas (KHL).

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Spēles otrajā trešdaļā CSKA spēja izvirzīties vadībā ar 3:1. Turpinājumā sākotnēji 35.minūtē Daugaviņš samazināja Šveices kluba deficītu līdz 2:3, bet pagarinājuma otrajā minūtē arī panāca savai komandai uzvaru. Šajā brīdī “Servette” spēlēja vairākumā, jo tieši pret latvieti bija pārkāpti noteikumi.

Tāpat šajā mačā Daugaviņam fiksēta arī rezultatīva piespēle savas komandas trešajos vārtos, kad trīs minūtes pirms pamatlaika beigām tika panākts pagarinājums. Latvietis izpildīja četrus metienus pa vārtiem, uzvarēja četros no sešiem iemetieniem, kuros piedalījās, kā arī tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Šis panākums “Servette” hokejistiem ļāva automātiski sasniegt sacensību pusfinālu.