hctorpedo.ru

Daugaviņam divi vārti un rezultatīva piespēle uzvarētā KHL spēlē 0

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš otrdien izcēlās ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē, palīdzot Ņižņijnovgorodas “Torpedo” komandai izcīnīt uzvaru. Tāpat vārtus guva arī vēl viens latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums.
Aizvadītajā mačā “Torpedo”, kuras galvenais treneris ir latviešu speciālists Pēteris Skudra, ar 5:3 (3:0, 2:1, 0:2) savā laukumā pieveica Slovākijas vienību Bratislavas “Slovan”.
Daugaviņš septītajā minūtē atklāja rezultātu, bet 34.minūtē panāca jau 4:1, kad ļoti meistarīgi apspēlēja pretinieku vārtsargu Maiklu Gārnetu. Tāpat viņš piedalījās vārtu guvumā, kad precīzs bija Aleksejs Sopins.
Šajā mačā Daugaviņš nospēlēja 18 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā veica četrus metienus pa vārtiem un uzvarēja vienīgajā iemetienā.
Šosezon Daugaviņš, pārstāvot Maskavas “Dinamo” un “Torpedo”, aizvadījis 22 spēles, kuru laikā guvis sešus vārtus un veicis deviņas rezultatīvas piespēles.
Principiālā duelī otrdien zaudējumu piedzīvoja Karsuma pārstāvētā Maskavas “Dinamo” komanda, kuru trenē Harijs Vītoliņš, ar 2:3 (2:1, 0:1, 0:1) izbraukumā piekāpjoties šosezon ne pārāk veiksmīgi spēlējošajai līgas čempionei Sanktpēterburgas SKA.
Kaut pirmās desmit minūtes mačā ļoti pārliecinoši aizvadīja SKA un Iļja Kablukovs atklāja rezultātu, trešdaļas turpinājumā jau laukumā dominēja “Dinamo”, kas arī izpaudās rezultātā – 15.minūtē Karsums panāca izlīdzinājumu, bet nedaudz vēlāk Dmitrijs Višņevskis jau vadībā izvirzīja viesus.
Turpinājumā otrajā trešdaļā SKA komandai izlīdzinājumu panāca Ņikita Gusevs, bet uzvaras vārtus trešās trešdaļas ievadā iemeta Antons Burdasovs. Turpinājumā arī Karsumam izgājienā bija iespēja izraut neizšķirtu, bet tas viesiem tā arī neizdevās.
Šajā cīņā Karsums nospēlēja 16 minūtes un 41 sekundi, izceļoties trim metieniem un diviem spēka paņēmieniem.
Šī bija Maskavas komandas piektā neveiksme pēdējās sešās spēlēs.
Citā mačā smagu zaudējumu piedzīvoja vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvētā Toljati “Lada” komanda, kuras galvenais treneris ir Artis Ābols, ar 1:7 (1:2, 0:4, 0:1) savā laukumā kapitulējot Magņitogorskas “Metallurg” vienībai. Līdz ar to “Lada” pārtrauca piecu uzvaru sēriju.
Masaļskis spēlēja pirmās 25 minūtes un tika nomainīts pēc četriem ielaistajiem vārtiem, kad bija atvairījis vien astoņus no 12 metieniem. Uzvarētājiem ar diviem precīziem metieniem izcēlās Vojteks Voļskis
Kā ziņots, aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Somijas komanda Helsinku “Jokerit” otrdien izbraukumā ar 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) pieveica Omskas “Avangard”.
Vienīgos vārtus šajā mačā guva dānis Filips Larsens, kurš bija precīzs mača 13.minūtē. Tikmēr “Jokerit” rindās “sauso” spēli aizvadīja zviedru vārtsargs Henriks Kārlsons, kurš tika galā ar katru no 31 pretinieku metiena.
Tikmēr Kulda šoreiz laukumā pavadīja 21 minūti un piecas sekundes, kas bija ilgākais spēles laiks komandā. Latvijas aizsargs veica divus nesekmīgus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja tikpat sāncenšu raidījumus un pielietoja vienu spēka paņēmienu.
“Jokerit” šī bija trešā uzvara pēdējās četrās spēlēs.
Savukārt jau ceturtdien “Avangard” komanda savā laukumā uzņems Latvijas vienību Rīgas “Dinamo”. Kā zināms, rīdzinieki otrdien ar 1:5 (0:0, 0:1, 1:4) izbraukumā piekāpās Astanas “Baris” vienībai no Kazahstānas.
Līdz ar to Rīgas “Dinamo” komanda otrdien atkrita uz pēdējo vietu Rietumu konferencē, jo uzvaru guva Čerepovecas “Severstaļ” komanda, kas izbraukumā ar 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzveica līgas līderi Jaroslavļas “Lokomotiv”, kurā par vārtsargu treneri strādā Sergejs Naumovs.