Sports
Hokejs

Daugaviņam ir dienas ar briesmīgām rokas sāpēm, bažas par spēlēšanu Ķelnē 16

foto – Ieva Makare/LETA

Rokas savainojumu ārstējošais Latvijas hokeja valstsvienības kapteinis Kaspars Daugaviņš portālam sportacentrs.com atzinis, ka roka pašlaik ir diezgan bēdīga un ir lielas sāpes.

“Roka pašlaik ir diezgan bēdīga. Gaidīju, ka būs daudz labāk, bet viss notiek lēnāk, nekā bija plānots. Katru dienu jāskatās un jāgaida, kā būs. Pie ārstiem pārbaudīšu roku, jo nav tik labi, kā gribētos. Pakonsultēšos, jo pagaidām jūtos uz procentiem 20. Sāpes it kā netraucē, bet traucē tas, ka roka negriežas. Uzmest pa vārtiem varu, taču ne no visām pozīcijām. Ar piespēlēm ir vēl sliktāk – nevaru ne atdot, ne pieņemt. Nevaru veikt asas kustības, viss traucē,” intervijā portālam sportacentrs.com sacījis Kaspars Daugaviņš, kurš šonedēļ apmeklēs ārstu konsultāciju.

“Labās dienas rokai bija tad, kad bija mazākas slodzes un mazāk metienu. Kamēr veči spēlēja Daugavpilī, mēs divas dienas slidojām un izdarījām ļoti daudz metienus. Sestdien no rīta piecēlos, un roka sāpēja diezgan briesmīgi. Pa brīvdienām it kā atlaida. Nezinu, tā tam ir jābūt vai vienkārši sāku par agru,” par savām sajūtām stāsts izlases kapteinis.

“Domāju, ka rokai nekas tur nav saplīsis vai salūzis. Zinu, man sākumā teica, ka jāpierod strādāt ar sāpēm. Tā laikam ir jābūt. Ir dienas, kad paliek labāk, un ir dienas, kad roka vispār negriežas. Cerams, ka nedēļas laikā viss ies uz labo pusi. Tāpēc gribu pakonsultēties un saprast. Jo ja sāks palikt sliktāk… Paši saprotiet, nespēlējot draudzības spēlēs, nekādā dižajā formā neesi, nevari pierast pie ātrumiem,” Daugaviņa teiktais rada bažas par dalību pasaules čempionātā Ķelnē.

Latvijas izlasei līdz pasaules čempionātam atlikušas sešas pārbaudes spēles – 14. un 15.aprīlī izbraukumā ar Zviedriju, 21. un 22.aprīlī “Arēnā Rīga” ar Franciju, bet 30.aprīlī un 1.maijā būs mači izbraukumā pret Vāciju.

Saistītie raksti
LA.lv