Daugaviņam piektie vārti šosezon 0

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš guvis šīs sezonas piektos vārtus NHL čempionātā, palīdzot Otavas “Senators” izbraukumā ar 6:4 (1:0, 2:3, 3:1) pārspēt Vinipegas Jets”.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

Daugaviņš bija precīzs otrās trešdaļas sākumā, panākot savai komandai 2:0 vadību. Tie viņam bija piektie vārti šosezon un pirmasi rezultativitātes punkts pēc vairāk kā mēneša ilga pārtraukuma. Šosezon aizvadītajās 61 spēlēs Daugaviņš sakrājis 11 (5+6) rezultativitātes punktus. Aizvadītajā naktī Vinipegā latviešu uzbrucējs laukumā bija 11 minūtes un 43 sekundes, trīs reizes meta pa vārtiem un nopelnīja +1 lietderību. Pēc Daugaviņa pārkāpuma uz senatoru vārtiem tika piešķirts soda metiens, taču tas palika nerealizēts.

NHL čempionāta Austrumu konferences turnīra tabulā “Senators” ar 77 spēlēs izcīnītiem 88 punktiem ir septītajā vietā. Tikai trīs punkti vairāk ir Ziemeļaustrumu divīzijas līderiem Bostonas “Bruins”, tikai četri mazāk devītajā vietā esošajai Bufalos “Sabres” komandai.