Daugaviņam rezultatīva piespēle “Senators” uzvarā pret “Maple Leafs” 0

Pēc ilgāka pārtraukuma pie rezultativitātes punkta Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē otrdien tika latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, kura pārstāvētā Otavas “Senators” vienība ar rezultātu 3:2 (1:2, 1:0, 1:0) izbraukumā uzvarēja Toronto “Maple Leafs” hokejistus.

VIDEO. Artuss Kaimiņš savā raidījumā pamatīgi nokaitina LTV leģendu Andreju Volmāru, kurš pamet sarunu pusratā
VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Policija aicina atpazīt attēlā redzamās sievietes, kuras nokārtoja dabiskās vajadzības Rīgas skolas sporta kompleksā 15

Šajā mačā Daugaviņš laukumā pavadīja astoņas minūtes un desmit sekundes, kas bija otrs mazākais spēles laiks komandā. Mazāk par latvieti uz laukuma atradās tikai centra uzbrucējs Zenons Konopka. Ar rezultatīvu piespēli latvietis izcēlās otrās trešdaļas 17.minūtē, kad izlīdzinājumu 2:2 panāca Džeisons Speca. Pārējos divus vārtus “Senators” labā guva Dāniels Alfredsons un Kails Teriss.

Maču Daugaviņš, kurš pie rezultativitātes punktiem nebija ticis 20 spēlēs pēc kārtas, noslēdza ar diviem metieniem pa vārtiem un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šīs sezonas 39 spēlēs NHL Daugaviņš tagad guvis trīs vārtus, veicis piecas rezultatīvas piespēles, nopelnījis 12 soda minūtes un iekrājis negatīvu lietderības koeficientu -2.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā pēc šī mača “Senators” komanda ar 58 punktiem 48 spēlēs saglabāja piekto vietu.