Daugaviņam septiņas minūtes “Senators” zaudējumā 0

Kaspara Daugaviņa pārstāvētā NHL vienība Otavas “Senators” otrdien savā laukumā ar 1:2 piekāpās Karolīnas “Hurricanes”.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12

Latviešu uzbrucējs spēlēja 07:34 minūtes un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Viesi abus vārtus guva otrajā trešdaļā, kamēr mājinieki vienīgo reizi ripu pāri vārtu līnijai dabūja 13 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad precīzs bija Džeisons Speca.

“Senators” austrumu konferencē ar 80 spēlēs iegūtiem 92 punktiem atrodas septītajā vietā un jau nodrošinājusi iekļūšanu Stenlija kausā.