Daugaviņam vārti Maskavas “Dinamo” uzvarā pret SKA 0

Ar gūtiem vārtiem Kontinentālās hokeja līgas (KHL) ceturtdaļfināla sērijas otrajā spēlē piektdien izcēlās Latvijas izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, palīdzot Maskavas “Dinamo” komandai izbraukumā ar 4:1 (1:0, 1:1, 2:1) pārspēt Sanktpēterburgas SKA.

Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

Līdz ar to Maskavas komanda, ko pārstāv arī Mārtiņš Karsums, bet trenē Latvijas speciālisti Harijs Vītoliņš un Viktors Ignatjevs, sērijā līdz četrām uzvarām panāca izlīdzinājumu 1-1.

Daugaviņš vārtus guva mača 48.minūtē, palīdzot savai komandai realizēt skaitlisko vairākumu. Latvijas izlase uzbrucējs laukumā pavadītajās 15 minūtēs un 59 sekundēs izdarīja divus metienus un guva vienus vārtus, uzvarēja vienā no trim iemetieniem, nopelnīja divas soda minūtes un izdarīja vienu spēka paņēmienu.

Spēles vidū rezultāts vēl bija neizšķirts 1:1, bet mača otro pusi sekmīgāk aizvadīja viesi, revanšējoties par dienu iepriekš piedzīvoto zaudējumu.

Tikmēr Karsums laukumā pavadītajās 16 minūtēs un deviņās sekundēs izdarīja vienu metienu pa vārtiem, zaudēja savos abos divus iemetienos, bloķēja vienu metienu un izdarīja vienu spēka paņēmienu.

Citā sērijā Maskavas CSKA piektdien ar 4:0 (0:0, 3:0, 1:0) pārspēja Helsinku “Jokerit” vienību no Somijas, sērijā panākot vadību ar 2-0. Uzvarētājiem divus vārtus guva Igors Grigorenko, bet Baltkrievijas naturalizētais kanādiešu vārtsargs Kevins Lalands atvairīja visus 25 metienus.

Tikmēr Austrumu konferences sēriju ar panākumu vien otrajā pagarinājumā iesāka Omskas “Avangard”, kas izbraukumā ar 4:3 (1:1, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) pieveica Kazaņas “Ak Bars” spēlētājus.

Pamatlaika beigās “Avangard” komandai vien 58.minūtē vadību ar 3:2 deva Kirils Semjonovs, tomēr 61 sekundi pirms pamatlaika beigām otro reizi cīņā precīzs bija Aleksandrs Svitovs, panākot izlīdzinājumu un vienības maču turpināja. Uzvaru Omskas vienība izrāva vien 98.minūtē, kad izcēlās Sergejs Širokovs, kurš arī guva otros vārtus duelī.

Sērijā “Avangard” izvirzījās vadībā ar 1:0 un jau sestdien komandas spēkosies atkārtoti.

Jau ziņots, ka ar uzvaru sēriju piektdien sāka Novosibirskas “Sibir” vienība, kas savās mājās ar rezultātu 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) pārspēja pagājušā gada Gagarina kausa ieguvēju Magņitogorskas “Metallurg”.

Pirmais spēles periods aizritēja līdzīgā cīņā un nevienai no komandām neizdevās izvirzīties vadībā. Otrajā periodā aktīvāki bija viesi, neskatoties uz to, “Sibir” izvirzījās vadībā ar 1:0, kad no vārtu priekšas precīzs bija zviedru uzbrucējs Dāvids Ulstrems. Trešā perioda devītajā minūtē noraidījumu nopelnīja “Metallurg” kanādiešu aizsargs Kriss Lī un “Sibir” komandai vairākumu realizēja vienības uzbrucējs Aleksejs Kopeikins. Atlikušajā spēles daļā vārti netika gūti un “Sibir” izcīnīja uzvaru ar 2:0.

“Sibirj” komandas vārtus sargājušais čehs Aleksandrs Salāks atvairīja visus 38 pretinieku raidījumus.

Pateicoties panākumam, Gagarina kausa ceturtdaļfināla sērijā līdz četrām uzvarām “Sibir” izvirzījās vadībā ar 1-0.