Foto – Juris Kalniņš

Daugaviņš ar rezultatīvām piespēlēm palīdz “Torpedo” tikt pie drošas uzvaras 0

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš sestdien izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm, palīdzot viņa pārstāvētajai Ņižņijnovgorodas “Torpedo” komandai, ko trenē latviešu speciālisti Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā izbraukumā ar 4:2 (1:0, 0:0, 3:2) apspēlēt turnīra vājāko vienību Novokuzņeckas “Metallurg”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 15
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27

Daugaviņš šajā spēlē nospēlēja 13 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa pretinieku vārtiem un uzvarēja trīs no četriem iemetieniem.

Mača rezultātu jau otrajā minūtē atklāja “Torpedo” hokejists Vjačeslavs Kuļomins, bet turpinājumā vārtsargi netika pārspēti līdz pat trešajai trešdaļai. Tās pirmo desmit minūšu laikā Ņižņijnovgorodas vienība izvirzījās vadībā ar pārliecinošo 4:0, turklāt otro un trešo vārtu guvumā ar rezultatīvām piespēlēm izcēlās arī Daugaviņš.

Divus no trim trešā perioda vārtiem viesu labā iemeta Aleksandrs Frolovs.

Tomēr “Metallurg” komanda nepadevās. Tai 57.minūtē pēc Andreja Taratuhina metiena izdevās vienus vārtus atspēlēt, turklāt 47 sekundes pirms pamatlaika beigām otro ripu viesu vārtos raidīja Jevgēņijs Solovjovs. Tiesa, bija par maz laika, lai mājinieki paspētu atspēlēties.

Daugaviņš, neskatoties uz nesen gūto traumu, jau ceturtdien atgriezās laukumā un palīdzēja “Torpedo” ar 4:1 pieveikt Novosibirskas “Sibirj”. Vēl tikai pagājušajā nedēļā tika ziņots, ka latvietis traumas dēļ nespēlēs trīs nedēļas.

Daugaviņš šosezon 25 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis 12 rezultatīvas piespēles, būdams “Torpedo” rezultatīvākais hokejists.

Visas līgas un Rietumu konferences līdere ar 73 punktiem 29 mačos ir Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA, kamēr “Torpedo” ar 57 punktiem ir trešā.

Savukārt Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” ar 21 punktu 28 spēlēs ir pēdējā starp Rietumu konferences 14 komandām.

Tikmēr Austrumos līderei Kazaņas “Ak Bars” ir 62 punkti 31 spēlē.