×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
16. maijs, 2012
Drukāt

Daugaviņš: būtu labi, ja Nolans paliktu

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš uzskata, ka valstsvienības galvenā trenera amatā būtu jāpaliek Tedam Nolanam.

“Cerams, ka viņu atstās. Ja iedotu laiku tādam cilvēkam, tas būtu ļoti labi, jo tagad viņš zinātu, kā jālabo kļūdas – nevis savas, bet mūsu, kā jāmaina spēles stils,” sacīja Daugaviņš.

Kaspars vēlreiz uzsvēra, ka Nolans ir lielisks psihologs, spēlētāji gūlušies zem ripām: “Visi atdevās, spēlēja ar traumām, visiem kaut kas sāp, bet tāpat skrēja un cīnījās kā dulli, Ķēniņš viens pats visus apdauzīja.”

Uzbrucējs uzskata, ka komandas biedrs Koba Jass, iesaistoties kautiņā ar Eriku Karlsonu, rīkojies pareizi: “Spēles laikā uzkāpj emocijas, rezultāts jau bija 0:3, un vai mēs iemestu vai ielaistu, tas neko nemainītu. Koba vismaz iznāca un iedeva bietē viņam.”

Runājot par abiem sevis nopelnītajiem noraidījumiem, kas komandai maksāja vārtu zaudējumus mazākumā, Kaspars atzina, ka tiesnešus vainot nevar: “Gribējās par daudz izdarīt, atņemt ripiņu un iemest. Bet pēc kara jau visi gudri. Nerādīju čempionātā savu labāko hokeju, taču cīnījos, atdevu sevi tāpat kā pārējie. Nevajag meklēt vainīgos, bet gan jādomā, kā uzlabot spēli. Potenciāls ir.”

Daugaviņš nebija gandarīts par komandas sniegumu pēdējos trīs mačos, taču rezultāts ir labāks nekā pagājušajā gadā – šogad 10. vieta, bet pērn bija 13. “Cerams, ka nākamgad būsim ceturtdaļfinālā un kums palīdzēs visi, kas šogad nevarēja spēlēt. Latvijā resursi ir mazi un vajadzīgi visi labākie. Aizstējējiem ir cīņasspars, taču ar spēli nevedās.”

Pēdējās divas spēles viņš aizvadīja ar lauztu kājas pirkstu. “Pirms mača iešpricēja kaut kādu brīnumu un tad atmirst, nejūt. Pēc otrā perioda zāles izgāja, vajadzēja vēl špricēt, taču nebija laika un spēlēju ar lielām sāpēm. Redzēs, kāda būs atveseļošanās. Lūzumi bijuši arī pirms tam un šis nav tas trakākais.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+