Kaspars Daugaviņš KHL pēdējā regulārā čempionāta spēlē guva divus vārtus.

Daugaviņš lielisks “Spartak” uzvarā pār Minskas “Dinamo” 0

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē izcēlās ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli, kamēr Mārtiņš Karsums vienu reizi rezultatīvi asistēja, viņu pārstāvētajai Maskavas “Spartak” komandai svinot uzvaru.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā “Spartak” savā laukumā ar rezultātu 7:2 (2:2, 2:0, 3:0) sagrāva Minskas “Dinamo”.

Daugaviņš pirmos vārtus guva pirmā perioda 14.minūtē, kad panāca 2:2, bet otrreiz izcēlās nepilnas 20 minūtes vēlāk, nodrošinādams 4:2. Minūti pirms tam Karsums ar piespēli palīdzēja panākt 3:2.

Daugaviņš šajā spēlē uz ledus pavadīja 14 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem un uzvarēja divos no četriem iemetieniem, kamēr Karsums 11 minūtēs un 18 sekundēs bloķēja vienu metienu, pielietoja divus spēka paņēmienus un tika pie divām soda minūtēm.

Daugaviņš šosezon 29 spēlēs guvis sešus vārtus un veicis deviņas rezultatīvas piespēles, bet Karsumam 27 dueļos ir deviņi vārti un piecas piespēles.

Maskavas klubam šī bija jau ceturtā uzvara pēdējās sešās spēlēs. “Spartak” ar 38 punktiem 31 spēlē Rietumu konferencē ieņem trešo vietu.