hctorpedo.ru

Daugaviņš mačā pret Maskavas “Dinamo” lauzis degunu (video) 0

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš lauzis degunu pēc tam, kad Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā viņam pirmdien ripa trāpīja pa seju.
Kā sociālajā tīklā “Twitter” pavēstījis sporta žurnālists Jānis Celmiņš, ārsti hokejistam solot, ka viņš drīz varēs atgriezties laukumā.
Jau vēstīts, aizvadītajā mačā Daugaviņa pārstāvētā un latviešu speciālista Pētera Skudras trenētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo” komanda ar 2:3 pēcspēles metienu sērijā piekāpās cita Latvijas uzbrucēja Mārtiņa Karsuma un speciālista Harija Vītoliņa pārstāvētajai Maskavas “Dinamo”. Karsums šajā mačā izcēlās ar vārtu guvumu, trešajā periodā panākot izlīdzinājumu un izraujot pagarinājumu.
Noslēdzošās trešās trešdaļas vidū Daugaviņam, cīnoties pretinieku aizsardzības zonā, ar ripu nejauši trāpīja pa seju. Pēc saņemtā trieciena Daugaviņš pameta laukumu, dodoties uz ģērbtuvēm, un vairs uz ledus neatgriezās.
Daugaviņš šajā mačā ar rezultativitāti neizcēlās. Latvietis uz ledus atradās 12 minūtes un 20 sekundes, kā laikā veica tikai vienu metienu pa pretinieku vārtiem.
Zīmīgi, ka KHL aizvadītās nedēļas labākais uzbrucējs Daugaviņš šo sezonu iesāka tieši Maskavas “Dinamo” komandā.
Šosezon Daugaviņš, pārstāvot Maskavas “Dinamo” un “Torpedo” komandas, aizvadījis 25 spēles, kuru laikā guvis septiņus vārtus un veicis 11 rezultatīvas piespēles. Pagājušajā nedēļā viņš trijos mačos pamanījās izcelties ar trim vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm.