Daugaviņš negatīvs, “Senators” uzvar papildlaikā 0

Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas “Senators” pirmdien NHL spēlē savā laukumā papildlaikā ar 3:2 (0:0, 0:2, 2:0, 1:0) uzvarēja Ņūdžersijas “Devils”.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām

Daugaviņam bija mazākais spēles laiks savā komandā (4:46, no tām 53 sekundes mazākumā), viņš izpildīja vienu spēka paņēmienu un spēli beidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

“Senators” pēc diviem periodiem zaudēja ar 0:2, taču trešajā spēja izlīdzināt rezultātu, un papildlaika ceturtajā minūtē arī izraut uzvaru, kad precīzs bija Daniels Alfredsons.

“Senators” ar 45 punktiem Austrumu konferencē atrodas sestajā vietā, “Devils” seko ar 44 punktiem.